Реферат «Порівняльна характеристика фінансових систем Італії та Росії», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 20.10.2012 19:35 · від Анастасия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика фінансових систем Італії та Росії. 2. Порівняльна характеристика бюджетних систем Італії та Росії. 3. Порівняльна характеристика податкових систем Італії та Росії. 4. Порівняльна характеристика фінансової інфраструктури Італії та Росії. Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Після здійсненого аналізу можна зробити висновки, що Росія значно відстає за економічним розвитком від Італії, але в неї є значно високий потенціал. Для початку треба сказати, що в Італії форма правління - парламентська республіка, в Росії - президентсько-парламентська республіка.

Щодо бюджетної системи цих країн, існують як спільні, так і відмінні риси. Особливо проблемною ситуацією для Італії є державна заборгованість, яка займає 3-ю позицію в світі – 119% ВВП.

Податкові надходження є основним джерелом доходів державного бюджету Італії (більше 80%). Причому, на відміну від Росії, де більшу частину бюджету формує непрямий податок - ПДВ, основними податками Італії є саме прямі податки.

Банківська система як Росії так і Італії являє собою дворівневу систему, що складається із Центрального Банку та комерційних банків. Італія має добре розвинену банківську систему, яка пройшла через серію злиттів й поглинань, що дозволило збільшити концентрацію Італійська банківська система є більш відкритою, ніж Росії.

Коментар модератора

16 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?