Курсова робота «Історичні умови розвитку документознавства», 2009 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 12.10.2012 22:35 · від radost-66 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Діловодство як передумова виникнення документознавства 5 1.1. Історія розвитку справочинства та діловодства 5 1.2. Документ - матеріальний носій інформації. Класифікація документів 12 Розділ 2. Становлення та розвиток документознавства 15 2.1. Історичний розвиток документознавства 15 2.2. Джерела в документознавстві 19 2.3. Сучасне документознавство в Україні: концепції, перспективи розвитку 22 Висновки 28 Список використаних джерел 30

Висновок

Документ – це узагальнювальне поняття, яке дає можливість характеризувати об’єкт за допомогою матеріального носія із використанням різних знаків та способів документування. Документи часто використовуються для передачі різного роду інформації в часі та просторі.
Документи класифікуються за різними ознаками. Серед них: місце та термін виконання, стадія виготовлення, рід діяльності та інші.
В цілому наука діловодства пройшла декілька етапів. На першому етапі це було приказне діловодство, не другому коледжське, на третьому виконавче, а на четвертому був радянський період діловодства.
В подальшому діловодство розвивалося відповідно до сучасних потреб суспільства, воно перетворилося в цілу науку діловодства.
Документознавство – предмет, що тісно пов’язаний з діловодством, бібліотеко-, архівознавством, інформатикою й ін. Також до складу документознавства входить музеєзнавство, історичне джерело, семіотика, кодикологія й інші науки. І чим вищим рівень узагальнення поняття «документ» і чим більше галузей його використовує, тим більше буде галузей знань, що відносяться до документознавства.
Сучасне документоводство неможливе без інформатизації. Система управління електронним документообігом дозволяє змінити технології розробки документів, методи і способи їх збереження та розповсюдження.
Нормативно-методичне регулювання документаційного забезпечення відбувається на кожному підприємстві відповідно до його вимог. Звичайно, що є певні документи, що повинні заповнюватися згідно нормованих правил на спеціальних бланках. Однак внутрішній документообіг в малому та середньому бізнесі, як правило, відбувається в довільній формі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали