Курсова робота «Організація постачання сировини та продовольчих товарів до їдальні відкритого типу», 2010 рік

З предмету Туризм · додано 07.10.2012 18:22 · від Алена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ i. Теоретичні аспекти організації постачання сиро-вини і продовольчих товарів до закладу ресторанного господарства.5 1.1. Система організації постачання в закладах (підприємствах) ресторанного господарства.5 1.2. Організація постачання. Вибір постачальника.8 1.3. Організація приймання продовольчих товарів та форми і способи руху товару.12 1.4. Характеристика їдальні відкритого типу «Українські страви».15 Розділ ii. Аналіз організації процесу постачання сировини і продовольчих товарів до їдальні відкритого типу «українські страви».17 2.1. Організація продовольчого постачання дальні відкритого типу «Українські страви».17 2.2. Визначення потреби їдальні в сировині. 26 Розділ iii. Резерви вдосконалення роботи їдальні «Українські страви».28 Висновки і пропозиції.36 Список використаної літератури.38 Додатки.40

Висновок

Раціональна організація постачання підприємств громадського харчу-вання сировиною, напівфабрикатами, продуктами та матеріально-технічними засобами є найважливішою передумовою ефективної та ритмічної роботи виробництва.

Їдальня відкритого типу «Українські страви» забезпечує пропозицію споживачам різноманітний асортимент страв української кухні.

В їдальні відкритого типу «Українські страви» призначається праців-ник, відповідальний за організацію постачання. Відділ постачання, як правило, працює самостійно, виконуючи свої певні функції.

У їдальні відкритого типу «Українські страви» формується список потенційних постачальників, що постійно обновляється й доповнюється.

Закупівельна діяльність їдальні відкритого типу «Українські страви» - це діяльність по управлінню товарно-матеріальними цінностями в процесі постачання підприємства сировиною, товарами. Вона займається організацією всіх видів діяльності, пов'язаних з одержанням товарів і послуг від постачальників: закупівлю, доставку, приймання, тимчасове зберігання товарів і ін. Постачання - це важлива функція управління рестораном.

Основні завдання системи постачання продуктів харчування їдальні відкритого типу «Українські страви» наступні:

інформаційні: визначення потреби в продуктах;

дослідження ринків закупівель;

завдання вибору постачальника;

завдання реалізації;

завдання інтеграції й координації закупівель із виробництвом, збутом, складуванням, транспортуванням, а також з постачальниками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?