Курсова робота «Конкурентоспроможність підприємства: поняття, фактори формування і технології визначення», 2010 рік

З предмету Мікроекономіка · додано 07.10.2012 12:33 · від Дмитрий Порховнюк · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Сутність конкурентоспроможності підприємства Технології визначення й оцінки конкурентоспроможності підприємства Висновок

Висновок

1) Конкурентоспроможність є основним чинником розвитку і життєдіяльності підприємства. У широкому сенсі конкурентоспроможність означає здатність випереджати інших у досягненні поставлених цілей у ході боротьби за зміцнення позицій як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Чим більше в наданій послузі сконцентровано параметрів якості, здатних задовольнити деяку потребу, чим вище її якість (з точки зору споживача), тим вище потенціал конкурентоспроможності.

Отже, забезпечуючи деякий потенціал конкурентоспроможності послуги через параметри якості, підприємство має певні можливості для надання послуги, яка найбільш відповідає вимогам потенційних споживачів.

Конкурентоспроможність характеризує собою комплекс економічних, організаційних, технічних, технологічних та екологічних, параметрів, які в процесі взаємодії і взаємозв’язку забезпечують високу якість продукції і відповідно попит на неї, низький рівень собівартості її виробництва і високий рівень цін при реалізації по різних каналах збуту, гарантуючи одержання максимального прибутку при найменшому підприємницькому ризику.

2) Виходячи з розглянутої вище концепції конкурентоспроможності підприємства і критичного аналізу наведених класифікацій, розуміння під чинниками конкурентоспроможності підприємств тих явищ і процесів виробничо-господарської діяльності підприємств та соціально-економічного життя суспільства, які викликають зміну абсолютної та відносної величини витрат на виробництво і реалізацію продукції, а в результаті – зміну рівня конкурентоспроможності самих підприємств, запропоновано класифікувати фактори конкурентоспроможності підприємств на техніко-економічні, комерційні і нормативно-правові на основі розподілу факторів конкурентоспроможності на внутрішні та зовнішні. Виокремлені фактори дали змогу виділити три основні групи параметрів, які суттєво впливають на рівень конкурентоспроможності підприємств.

3) Ефективні механізми управління підприємством передбачають визначення основних джерел конкурентної переваги підприємства. Для цього необхідно виділити ті переваги, які вирізняють підприємство з-поміж конкурентів. Водночас краща адаптація підприємства на ринку стає тільки передумовою досягнення конкурентної переваги. Вона стає перевагою тоді, коли стає елементом витрат. Тут йдеться про кращу ефективність діяльності порівняно з конкурентами, що дає можливість більшого рівня реалізації очікувань інвесторів, кадрів управління і працівників.

Відсутність ефективних методів оцінки, що дозволять кількісно описати конкурентне становище підприємства, утруднює процес використання цієї важливої характеристики при ухваленні рішень у процесі управління підприємством.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?