Реферат «Санація: її сутність і призначення», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 07.10.2012 12:17 · від Дмитрий Порховнюк · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Санація підприємств: сутність, мета, заходи 2.«Класична модель санації» як основа для розробки механізму фінансового оздоровлення суб'єктів господарювання 3. Етапи управління на основі проведення санації Бізнес-план санації Ефективність санації Висновок

Висновок

Виходячи з викладеного, можна зробити висновок, що в умовах фінансової кризи проведення санації підприємства займає вагоме місце в забезпеченні його ефективного функціонування та підвищенні прибутковості. Загальною метою санації є зміна діяльності організації на більш ефективну, конкурентну, фінансово-стійку, яка не залежить від позичкового капіталу. Також можна зазначити, що дотримання системного підходу проведення санаційних заходів суттєво підвищує ефективність їх проведення.

Також підприємства повинні застосовувати оздоровчі заходи не тільки при наявності загрози ліквідації, а й при існуванні короткотривалих фінансових труднощів. Це дозволить вчасно зреагувати на проблеми, що виникають у діяльності підприємств, та уникнути негативних наслідків.

Отже санація, як елемент теорії антикризового управління, є запобіжним заходом банкрутства суб’єкта господарювання.

Коментар модератора

13 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?