Курсова робота «Аналіз системи організації готельного підприємства та розробка рекомендацій щодо підвищення якості послуг в готелі «Гранд Готель»», 2011 рік

З предмету Туризм · додано 04.10.2012 17:08 · від Алена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Характеристика готелю «гранд готель».5 1.1. Коротка характеристика «Гранд Готель» м.Львів.5 1.2. Види послуг готелю та їх вартість.8 1.3. Оцінка організаційної структури управління готелю « Гранд Готель».12 Висновок до першого розділу.15 Розділ 2. Технологічний процес надання послуг у готелі «гранд готель».16 2.1. Характеристика служб гостинності у готелі « Гранд Готель».16 2.2. Технологічні процеси обслуговування гостинності у готелі « Гранд Готель».21 2.3. Забезпечення програмами автоматизації технологічних процесів обслуговування у готелі « Гранд Готель».25 Висновок до другого розділу.29 Розділ 3. Сегментація ринку послуг готельного закладу.30 3.1. Вивчення конкурентів.30 3.2. Вивчення попиту на послуги у готелі « Гранд Готель».34 3.3. Підвищення якості послуг у готелі « Гранд Готель».36 Висновок до третього розділу.41 Висновок.42 Список використаної літератури.45 Додатки. 47

Висновок

Львів - це прекрасне місто з багатою історією, красивими архітектур-ними пам'ятниками і культурними цінностями. Інтерес українських та зарубіжних туристів до визначних пам'яток стародавнього міста особливо зріс в останні десятиліття. Готелі Львова з кожним роком приймають все більше число відвідувачів.

"Гранд Готель" один із найстаріших готелів середньовічного Львова, який розпочав свою готельну діяльність ще у 1893 році.

Оскільки ринок Львова продовжує посилюватись у вимогах без суттєвого збільшення номерного фонду, Гранд Готель збільшив цього року ціни на послуги проживання на 5%, а середньорічна завантаженість у 2009 році склала 55%, у 2010 - 61% і за перше півріччя 2011 року у порівнянні з відповідним періодом попереднього року зросла на 2.3%. Серед гостей готелю 65% іноземці, 10% громадяни країн СНД, решта 25% громадяни України.

Загалом номери у хорошому стані відносно чистоти та начинки. Виконані у класичному стилі з високими стелями (3.5м) та обладнані кондиціонерами, супутниковим телебаченням, прямим телефонним зв’язком, доступом до Інтернету, міні-барами, фенами, косметичними наборами, халатами та тапками. В усіх ванних кімнатах є ванни. Замки дверей – старого взірця з металевими ключами. Підлога номерів та коридорів покрита якісним паркетом.

У "Гранд Готелі" є вишуканий ресторан, який запропонує своїм відвідувачам витончені страви європейської та української кухонь, чудову карту вин та гарний настрій на цілий день. Працює ресторан з 07:00 до 24:00.

Конференц-зал з усім необхідним технічним обладнанням: мультиме-дійний проектор, фліп-чарт, комп'ютер з доступом до мережі інтернет, телефон, екран. Дозвілля: казино, басейн (10м х 5м х 2м), джакузі, сауна, солярій, масаж, тренажерний та зал аеробіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?