Курсова робота «Нетарифні інструменти регулювання зовнішньої торгівлі», 2010 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 02.10.2012 19:47 · від victor397 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Економічна сутність нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД).5 Розділ 2. Аналіз застосування нетарифних методів регулювання ЗЕД в Україні. 14 Розділ 3. Проблеми застосування нетарифних інструментів регулювання ЗЕД та перспективи їх вирішення в сучасних умовах.24 Висновки.31 Список використаних джерел.33

Висновок

Основною метою нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності є впорядкування експортно-імпортних операцій відповідно до вимог національної економічної політики та міжнародно-правових умов її реалізації. Необхідність в нетарифному регулюванні виникає всякий раз при намаганні держави узгодити митну політику із внутрішньою та зовнішньою економічною політикою.

Методи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності є сукупністю організаційних, управлінських, технічних, інформаційно-реєстраційних, кількісних та інших, не пов’язаних з встановленням митних платежів та тарифів, заходів впливу, які застосовуються органами державної влади з метою забезпечення порядку при здійсненні ЗЕД та реалізації панівної економічної політики відповідно до конституційних приписів та міжнародних зобов’язань України.

Особливо треба виділити наявні засоби, які регулюють експорт та імпорт окремих видів товарів шляхом запровадження обліку зовнішньоекономічних операцій, антимонопольних обмежень зовнішньої торгівлі і водночас забезпечують державне замовлення товарів експорту та імпорту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?