Дипломна робота «Розробка паливної системи та приводу керування подачею палива автобуса 5-го класу», 2008 рік

З предмету Автомобілі · додано 01.10.2012 18:52 · від alexdobr · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Аналіз паливних систем автобусів 4 1.1. Аналіз схем паливних системи автобусів 4 1.2. Аналіз систем керуванням подачі палива 10 2. Розробка паливної системи автобуса 18 2.1. Вимоги до паливної системи автобуса 18 2.1.1. Вимоги до заливних горловин паливних баків. 18 2.1.2. Вимоги до паливних баків 19 2.1.3. Вимоги до системи живлення 19 2.2. Розробка структурної схеми паливної системи 20 2.2.1. Опис елементів паливної системи 20 2.3. Розробка системи керування подачі палива 23 2.3.1. Функціональний розрахунок приводу 23 2.4. Розробка КД паливної системи автобуса та системи керування 26 2.4.1. Опис роботи паливної системи 26 2.4.2. Опис паливної системи автобуса 26 2.4.3. Опис роботи приводу керування подачі палива 28 2.4.4. Опис приводу керування подачі палива 28 3. Технологічна підготовка операцій збирання паливної системи та системи керування подачі палива 30 3.1. Розробка технологічного процесу установки паливної системи автобуса 30 3.2. Розробка технологічного процесу установки системи керування подачі палива 32 4. Ергономіка 35 5. Розрахунок економічного ефекту 38 5.1. Вибір бази для порівняння змінюємих показників 38 5.2. Розрахунок економічного ефекту від виробництва автобуса 40 5.3. Розрахунок економічного ефекту у споживача автобусів. 40 5.4. Розрахунок загального економічного ефекту від проектування нового автобуса 41 Висновки 43 Література 44

Висновок

Під час виконання бакалаврської дипломної роботи було спроектовано паливну систему та привод керування подачі палива. Ці навички дають змогу не тільки в проектуванні вище названих вузлів, але й можливість в проектуванні і в удосконаленні інших вузлів та агрегатів не тільки автобусів, але й автомобілів та тракторів різних класів та типів.

Проектовану паливну систему на мою думку можливо використовувати на міських автобусах оскільки його параметри відповідають нормам ДСТУ-2613-73. Паливна система також являється технологічною, адже вона має порівняну простоту конструкції та в порівнянні з аналогами не складну технологію виробництва. Привод керування подачі палива відповідає ергономічним нормам по відповідності до плавності ходу. Підвищення якості паливної системи та приводу керування подачі палива можна характеризувати в деякій мірі підвищенням їх ресурсу та гарантованого строку служби при умови вигідності його як споживачу, так і виробнику. Матеріали застосовані в розроблених системах дають на мою думку ці якості, хоча і кінцевий результат можливо отримати в процесі експлуатації та випробуваннях.

Для забезпечення потреби в міських автобусах потрібно створювати нові конструкції, більш удосконалені, розширювати типаж, підвищувати якість автобусів. А це потребує від конструкторів та дослідників оволодінню теорією автоматизованого проектування та творчого застосування її на практиці. Цю змогу надає клас системи автоматизованого проектування який

знаходиться на кафедрі автомобілів.

Світова практика показує, що автобусні пасажирські перевезення конкурентноздатні з іншими видами масових пасажирських перевезень – водними, повітряними, залізничними та мають перспективу розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?