Курсова робота «Організація роботи холодного цеху їдальні при промисловому підприємстві», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 24.09.2012 20:17 · від Дмитрий Лавреченко · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ I. Теоретичні основи організації роботи виробництва при промисловому підприємстві. 1.1. Сутність та принципи організації основного виробництва їдальні при промисловому підприємстві.5 1.2. Основні вимоги до організації роботи холодного цеху при промисловому підприємстві.9 РОЗДІЛ II. Аналіз роботи холодного цеху при промисловому підприємстві ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика». 2.1. Характеристика підприємства ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика».14 2.2. Характеристика організації основного виробництва їдальні.15 2.3. Аналіз організації роботи холодного цеху їдальні.21 РОЗДІЛ III. Проект удосконалення організації роботи основного виробництва холодного цеху їдальні при промисловому підприємстві. 3.1. Раціональне використання сировини. Використання поліпшува-чів їжі.33 3.2. Покращення якості страв і кулінарних виробів.34 3.3. Удосконалення організації роботи та робочих місць.36 Висновки та пропозиції.39 Список використаних джерел.41 Додатки

Висновок

Для галузі громадського харчування характерна загальність матеріально-технічної бази, торговельно-технологічної та організаційно-економічних структур. Соціально-економічне значення роботи підприємств громадського харчування, в даному випадку їдалень, виражається у створенні умов для росту виробництва та покращення організації праці завдяки наданню повноцінного гарячого харчування за місцем роботи (при промисловому підприємстві), в забезпеченні економії праці та засобів, необхідних для виконання даної роботи. Для зберігання здоров’я працівників при промисловому підприємстві важливе значення має дієтичне харчування. На сьогодні в їдальнях при підприємствах все більше виробляється дієтичних страв, тому що вони є поживними, корисними і підтримують працівника у тонусі.

Для досягнення ефективності роботи по підвищенню продуктивності виробництва необхідно:

1) виробляти напівфабрикати тільки на спеціалізованих заготівельних цехах підприємств громадського харчування;

2) постачати на доготівельні підприємства всі види напівфабрикатів і готової продукції в комплексі;

3) перевозити напівфабрикати і кулінарну продукцію у функціональних ємкостях і контейнерах;

4) суворо дотримуватись раніше розробленого графіку завозу продукції в доготівельні цехи.

На холодному цеху їдальні при промисловому підприємстві ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» використовується високопродуктивне обладнання, налагоджений процес взаємодії холодного цеху з гарячим цехом,

з мийною, роздавальною, куди одразу після виробництва відправляються холодні страви і закуски, цехом борошняних виробів, а також із заготівельними цехами. Тому що на холодний цех надходять вже готові напівфабрикати (відварені овочі, смажена чи відварена риба, відварене або смажене м’ясо, зелень, т. ін.).

Пропозиція для вдосконалення роботи холодного цеху - розширити площу даного доготівельного цеху для того, щоб закупити універсальний привід зі змінними механізмами, поставити ще 2 стелажі для зберігання готової продукції. Механізація робочих місць кухарів (заміна старого обладнання на нове, заміна ручної праці кухарів на механічну) дозволить збільшити ефективність роботи та підвищити економічні показники роботи підприємства.

В даній роботі була досліджена і проаналізована організація роботи холодного цеху, був наданий проект удосконалення роботи холодного цеху і їдальні при промисловому підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали