Курсова робота «Умисне знищення чи пошкодження майна (ст. 194 КК України)», 2005 рік

З предмету Право · додано 21.09.2012 22:43 · від momus · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття та елементи складу злочину 4 1.1. Сутність об’єкту злочину 4 1.2. Поняття об’єктивної сторони злочину 5 1.3. Суб’єкт злочину 7 1.4. Суб’єктивна сторона злочину 8 Розділ 2. Особливості кваліфікації протиправних діянь, що спричинили знищення або пошкодження майна 9 2.1. Кваліфікація діянь, що супроводжуються знищенням або пошкодженням майна 9 2.2. Ознаки умисного знищення або пошкодження майна 14 Розділ 3. Відповідальність за знищення або пошкодження чужого майна 18 Висновки 22 Додатки 23 Список використаної літератури 28

Висновок

Завершуючи написання даної роботи, автор вважає за потрібне вивести декілька важливих висновків виходячи з структури та змісту роботи.

Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах,- карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Те саме діяння, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки,- карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.

Значення наслідків як матеріального, так і нематеріального змісту, спричинених протиправним діянням об'єкту посягання, полягає у тому, що розмір і характер можливої чи фактичної шкоди переважно визначає ступінь суспільної небезпеки і тяжкості злочину. Наприклад, відповідно до ст. 12 КК порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно майнову шкоду у великому розмірі (ч. 1 ст. 270 КК), визнається злочином невеликої тяжкості, а таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що підпадає під ознаки діяння, яке кваліфікується за ч. 1 ст. 185 КК, - злочином середньої тяжкості. Тоді як крадіж-ка, що спричинила значну шкоду потерпілому (ч. З ст. 185 КК) чи порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, яке заподіяло виникнення пожежі, що завдала майнової шкоди в особливо великому розмірі (ч. 2 ст. 270 КК), — тяжкими злочинами.

Залежно від характеру та розміру шкідливі наслідки можуть виступати як: а) критерій відмежування малозначного діяння від злочину; б) обов'язкова ознака об'єктивної сторони основного складу злочину; в) кваліфікуюча обставина (ознака кваліфікованого виду) конкретного злочину.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?