Курсова робота «Вплив сонячної радіації та опромінення на організм тварин і розрахунок геометричних параметрів технології та забезпечення освітлення для 40 корів», 2010 рік

З предмету Зоологія · додано 13.09.2012 21:15 · від юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

ст. Вступ 3-4 1. Характеристика ферми 5-6 2. Розміри будівель і огороджуючи конструкцій 7-9 - основні; - фундамент, цоколь; - стіни; - стелі; - підлоги; - ворота; - вікна 3. Корівники 10-11 4. Норми потреби води і вимоги до водопостачання 11-12 5. Параметри утримання корів 12-16 6. Оптимізація мікроклімату 16-20 - температура, відносна вологість; - рух повітря; - освітленість: природна, штучна; - обладнання вентиляції, розрахунок об'єму вентиляції, повітрообміну 7. Вплив сонячної радіації на організм тварин 19-20 8. Висновки 20-21 9. Список використаної літератури 22

Висновок

Умови, при яких утримують у приміщеннях тварин, призводять до забруднення і псування повітря.

Дуже важливо, щоб мікроклімат був позбавлений різних коливань, які порушують нормальне тепловідчуття і несприятливо впливають на продуктивність поголів'я.

При проектуванні тваринницьких приміщень необхідно передбачити створення у них оптимальних умов в усі пори року.

Основне призначення тваринницького приміщення - захист тварин від впливу несприятливих факторів. Забезпечити це можуть приміщення, де створено оптимальні умови для утримання тварин, що сприяють підвищенню продуктивності, запобіганню захворюванням і зміцнення здоров'я. Скупчене утримання, незадовільна годівля зумовлюють поширення шлункових інфекцій.

Впровадження інтенсивних методів ведення тваринництва не можна розглядати з порції здешевлення будівництва і продуктивності праці. Необхідно розв'язати питання біологічного і гігієнічного забезпечення вимог тварин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?