Дипломна робота «Технологія вирощування ремонтних свиней миргородської породи в племінному заводі дп дг ім. Декабристів полтавської області», 2011 рік

З предмету Сільське господарство · додано 13.09.2012 21:00 · від юлия · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат. 3 Пеерлік умовних скорочень. 4 Вступ. 5 Розділ 1. Огляд літератури. 8 1.1. Методи оцінювання ремонтного молодняку. 8 1.2. Миргородська порода свиней : історія створення та сучасний стан. 12 Розділ 2. Матеріал, умови і методика виконання роботи. 20 2.1. Місце та об’єкт дослідження. 20 2.2. Методика виконання роботи. 21 Розділ 3. Розрахунково-технологічна частина. 22 3.1. Характеристика господарства. 22 3.1.1. Місцезнаходження та земельні угіддя. 22 3.1.2. Галузь рослинництва. 24 3.1.3. Галузь тваринництва. 28 3.2. Розведення свиней миргородської породи. 30 3.2.1. Історія створення та генеалогічна структура стада. 30 3.2.2. Особливості утримання свиней в господарстві. 35 3.3. Технологія вирощування ремонтного молодняку. 38 3.3. 1Вирощування молодняку у підсисний період. 38 3.3.2. Дорощування ремонтного молодняку. 42 3.3.3. Вирощування ремонтного молодняку. 44 3.3.4. Оцінювання ремонтного молодняку за власною продуктивністю. 49. Розділ 4. Економічна ефективність. 54 Розділ 5. Охорона праці. 56 Розділ 6. Екологічна експертиза. 65 Висновки. 71 Пропозиції. 73 Список латератури. 74

Висновок

1. За результатами аналізу господарської діяльності ДППГ ім. Декабристів Полтавського ІАПВ ім. М. І. Вавилова встановлено, що дослідне господарство є одним з провідних в Україні по реалізації насіння високих репродукцій сільськогосподарських культур.

2. Господарство розводить миргородську породу свиней, айрширську породу великої рогатої худоби, асканійську породу овець, перепелів, курей, бджіл та коней як для реалізації племінної продукції так і виробництва продукції тваринництва.

3. Поголів’я великої рогатої худоби, корів, овець, коней, бджіл і птиці збільшується у динаміці 2008-2010 років. У галузі свинарства, за стабільної кількості основних свиноматок, відбувається зниження кількості середньорічного поголів’я тварин.

4. Розведення свиней миргородської породи у господарстві базується на поєднанні їх біологічних особливостях та традиційній технології утримання тварин: турові опороси, трифазна система вирощування тварин, використання випасу, збереження типу продуктивності свиней тощо.

5. Вирощування ремонтного молодняку свиней у літній період проводиться за використання малозатратної технології – у силосних траншеях за вільного доступу до води, корму та щоденного дворазового випасання на прифермській території.

6. Селекційно-племінна робота із стадом передбачає збереження генеалогічних ліній та родин в заводському стаді, навіть малопродуктивних.

7. Добір тварин проводиться за походженням, живою масою, довжиною тулуба, конституцією та віком досягнення тваринами живої маси 100кг. Товщину шпику в господарстві не визначають, оскільки не ведуть селекції на зниження товщини шпику.

8. Оцінка ремонтних свиней за живою масою та довжиною тулубу у різні вікові періоди в розрізі ліній і родин засвідчила деяку неоднорідність тварин та невідповідність даних вимогам класу еліта для свиней ІІІ групи порід згідно з Інструкції з бонітування свиней.

9. Економічна ефективність галузі тваринництва засвідчила, що виробництво яловичини, м’яса овець та птиці у живій вазі є збитковим для господарства. Прибутковим можна вважати виробництво молока, відгодівлю свиней та здачу їх на забій, а також реалізацію племінного молодняку миргородської породи.

10. У ДПДГ ім. Декабристів Полтавського ІАПВ дотримуються вимог щодо охорони праці та безпеки навколишнього середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?