Дипломна робота «Фінансові ресурси підприємств та джерела їх формування», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 11.09.2012 07:47 · від hunterkiller · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретичні засади фінансових ресурсів та джерел їх формування в системі господарського механізму підприємства 7 Розділ 2. Фінансово-економічна характеристика підприємства 22 Розділ 3. Характеристика фінансових ресурсів підприємства та джерел їх формування 39 3.1. Власний капітал як основа фінансових ресурсів підприємства 39 3.2. Мобілізація фінансових ресурсів із залучених джерел 45 3.3. Шляхи підвищення ефективності використання фінансових ресурсів 53 3.4. Автоматизація оцінки ефективності використання фінансових ресурсів 56 Розділ 4. Охорона праці 67 Розділ 5. Екологічна експертиза 4 Висновки 9 Список використаних джерел 11 Додатки.93

Висновок

Стійка діяльність підприємства залежить як від внутрішніх можливостей ефективно використовувати всі наявні на підприємстві фінансові та інші ресурси, так і від зовнішніх умов, до числа яких відносяться податкова, кредитна, інвестиційна політика держави і ринкова кон’юнктура. В умовах змішаної економіки необхідно пов’язувати самостійність підприємств з державним регулюванням економіки і фінансів.

Як інформаційна база аналізу фінансових ресурсів підприємства повинні виступати звітні дані підприємства, деякі задані економічні параметри, зовнішні умови його діяльності, які варіантно змінюються, що необхідно враховувати при аналітичних оцінках і прийнятті управлінських рішень.

На прикладі Товариства з обмеженою відповідальністю «Великохайчанське» було розглянуто та проаналізовано фінансові ресурси підприємства та їх бюджетне значення й вплив на підприємницьку активність. База даної кваліфікаційної роботи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Великохайчанське» – була детально проаналізована та виявилася надзвичайно придатною для робіт такого типу. Як одне з провідних сільськогосподарських господарств регіону на ньому, як на лакмусовому папірці, можна розгледіти усі проблеми сучасного українського агропромислового комплексу. На основі детальної та точної документації цієї організації ми провели наукове дослідження, зробили висновки та прогнози.

Поряд з надійними і перевіреними аналітичними методами дослідження формування і використання фінансових ресурсів можливе впровадження запозичених із практики країн з розвинутою ринковою економікою, зокрема використання спрощеної схеми балансу підприємства, системи показників для аналізу, розрахунку впливу факторів та інше.

Важливу роль відіграє вибір джерел фінансових ресурсів підприємства, який в ринкових умовах значно розширюється. Однак підприємства на практиці не всі джерела в змозі використовувати. Зокрема це пов’язано з відсутністю підтримки в: Україні з боку держави вітчизняного підприємництва, малого та середнього бізнесу, неможливістю одержання державних субсидій: невигідністю користування кредитами комерційних банків України з причини високих, іноді навіть нереальних відсотків і орієнтування комерційних банків на короткострокове кредитування (3-6 місяців).

Доцільним було б використання такого джерела фінансових ресурсів підприємства, як лізинг, особливо при здійсненні інвестування капіталу. Це джерело фінансових ресурсів мало використовується в Україні, хоча несе в собі значні потенційні можливості.

Не отримали широкого використання в Україні і можливі різноманітні напрямки використання фінансових ресурсів підприємств. Найважливішими причинами цього є: невигідність інвестування фінансових ресурсів підприємства на сучасному етапі в будь-яке виробництво, за умов недосконалої податкової політики держави, відсутності підтримки державою власних виробників продукції; а як наслідок орієнтуванням більшості українських бізнесменів на посередництво в торгівельних операціях, що в цілому зменшує можливості національної економіки виробляти національний продукт, не кажучи вже про його збільшення.

Для досягнення стійкої моделі формування і використання фінансових ресурсів підприємств пріоритетність повинна надаватись внутрішнім фінансовим ресурсам. Побудова оптимальної моделі пов’язана із залученням зовнішніх ресурсів шляхом акціонування та кредитування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?