Курсова робота «Регіональні особливості розвитку і розміщення продуктивних сил Канади», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 18.08.2012 23:38 · від Art Pain · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І.Загальна характеристика території Канади.3 1.1. Фізико – географічне положення території.4 1.2. Політичний устрій.5 1.3. Рівень розвитку продуктивних сил Канади.5 ІІ. Передумови розвитку і розміщення продуктивних сил Канади.7 2.1. Істоторичні передумови.7 2.2. Природні умови.12 2.3. Демографічні передумови.15 ІІІ. Галузева структура та рівень розвитку господарства території.16 3.1. Загальна характеристика галузевої структури та рівня розвитку господарства Канади.16 3.2. Загальна характеристика промисловості території.20 3.3. Загальна характеристика сільського господарства країни.22 3.4. Загальна характеристика сфери послуг.23 ІV.Зовнішньоекономічні зв’язки території Канади.27 V. Проблеми і перспективи розвитку країни. 30 Висновки.32 Додатки Список використаної літератури

Висновок

Розглядаючи стан Канади, необхідно відзначити, що ця країна перебуває на високому етапі розвитку. За ІРЛП вона займає перше місце серед 177 країн світу. Канада є членом ООН, НАТО, НАФТА, ОАД та Британської співдружності.

Канада має величезну територію, порівняно нечисленне населення і значні природні багатства, особливо в розрахунку на одного жителя, що срияє економічному зростанню країни.

Найсприятливішою для населення і господарської діяльності людини є порівняно вузька смуга півдня Канади, яка простягнулася вздовж її кордону з «суміжними штатами» США. Господарство Канади тісно інтегроване з господарством США.

Структуру господарства Канади визначає сировинна спрямованість економіки.

Добре розвинені практично всі галузі промисловості, а за показниками виробів сільськогосподарської продукції країна займає лідируюче місце.

На світовому ринку Канада виступає як один з провідних експортерів сировини. Вона зародилась як «біла переселенська колонія» Франції та Великобританії. В 1867 р. отримала статус домініону — самоврядної колонії, а в 1931 р. — фактичну самостійність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?