Курсова робота «Зовнішньоекономічні зв’язки Канади», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 18.08.2012 23:31 · від Art Pain · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Значення і види зовнішньоекономічних зв’язків країни, загальні закономірності і принципи їх розвитку.5 2. Фактори територіальної організації та розвитку зовнішньоекономічних зв’язків Канади.12 3. Зовнішня торгівля Канади, її товарна і територіальна структура. Міжнародні торговельні та економічні союзи Канади.19 4. Зовнішні зв’язки Канади в банківсько-кредитній, фінансово-інвестиційній, освітньо-науковій, транспортно-комунікаційній та техніко-технологічній сферах.26 5. Проблеми і перспективи розвитку зовнішньоекономічних зв’язків Канади.29 Висновки.33 Список використаної літератури.35 Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі було розглянуто поняття та основні форми зовнішньоекономічних зв’язків на базі країни дослідження - Канади. Результатами стали наступні висновки по темі.

Зовнішні зв'язки держави — це взаємообмін з країнами світу продуктами матеріального виробництва, енергією, послугами, інформацією на основі міжнародного поділу праці, а також співробітництво політичних органів, спрямоване на ефективне розв'язання глобальних проблем людства, розширення особистих контактів громадян.

Канада належить до групи високорозвинутих держав, за своїм економічним потенціалом вона "замикає" "Велику Сімку". Зовнішня торгівля має велике значення для Канади, експортна квота якої (близька 45%) є найбільшою серед країн «Великої Сімки».

Основний вплив на розвиток зовнішньоекономічних зв’язків країни мають природні, історико-економічні та геополітичні фактори.

Зовнішньоекономічна політика Канади сильно орієнтована на співробітництво зі Сполученими Штатами Америки. Канадсько-американські зв'язки ще більше зміцніли після утворення в 1994 р. організації НАФТА.

В структурі експорту визначне місце належить Сполученим Штатам Америки, частка яких складає 81,6% експорту; серед основних імпортерів слід відзначити, звичайно, Сполучені Штати Америки, на долю яких припадає 55% імпорту (191,9 млрд. дол. США), а також Китай (30,4 млрд. дол. США), Мексику (14,1 млрд. дол. США) та Японію (13,5 млрд. дол. США). Причому імпорт товарів з Китаю зріс з 10,2 млрд. дол.. США в 2007 році до 30,4 млрд. дол.. США в 2011 році.

Щодо територіального розподілу, безумовним лідером останніх років щодо експорту товарів є штат Онтаріо (165,1 млрд. дол.. США в 2011 році). Слідом йдуть – штат Альберта (69,9 млрд. дол.. США), Квебек (57,8 млрд. дол.. США), Британська Колумбія (27,1 млрд. дол.. США). Ці ж штати мають найбільшу частку в імпорті товарів (205,9 млрд. дол.. США – Онтаріо, 60,6 млрд. дол.. США – Квебек, 34,3 млрд. дол.. США – Британська Колумбія, 16,3 млрд. дол.. США - Альберта).

Прогнозна динаміка експорту та імпорту країни на подальші п’ять років, що була висвітлена у п’ятому розділі курсової роботи, вказує на абсолютне зростання експорту та імпорту Канади в найближчі п’ять років. Щодо територіальних змін у перспективі, необхідно зазначити, що основним партнером в зовнішньоекономічних зв’язках Канади й надалі залишатимуться Сполучені Штати Америки. Хоча їх частка скорочуватиметься, зокрема, через збільшення частки Китаю та Японії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?