Курсова робота «Проблеми становлення фондового ринку України», 2010 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 13.08.2012 10:48 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Фондовий ринок: сутність, структура, інструменти.5 1.1. Характеристика ринку цінних паперів, його професійні учасники.5 1.2. Види цінних паперів.12 Розділ 2. Становлення фондового ринку України.18 2.1. Становлення ринку цінних паперів та його інфраструктури в українській економіці.18 2.2. Аналіз поточної ситуації на фондовому ринку України.29 2.3. Проблеми та перспективи розвитку фондового ринку України.34 Висновки.38 Список використаних джерел. 39

Висновок

В Україні, як і в цілому світі, стан фондового ринку відбиває стан розвитку країни в цілому. Він характеризується не сформованими традиціями і правилами роботи, що зумовлює потребу в запровадженні системи ефективного регулювання й управління, насамперед і з боку держави.

Ринок цінних паперів є багатоаспектною соціально-економічною системою, на основі якої функціонує ринкова економіка в цілому. Він сприяє акумулюванню капіталу для інвестицій у виробничу і соціальну сфери, структурній перебудові економіки, позитивний динаміці соціальної структури суспільства, підвищенню достатку кожної людини шляхом володіння і вільного розпорядження цінними паперами, психологічній готовності населення до ринкових відносин.

Цінні папери відіграють особливу роль у платіжному обігу держави : через них мобілізуються тимчасово вільні фінансові ресурси, які спрямовуються в найефективніші сфери народного господарства.

Від самого початку створення ринку цінних паперів в Україні гостро стоїть питання його ефективного функціонування. І сьогодні фондовий ринок не виконує своїх функцій : не сприяє залученню інвестицій і перерозподілу капіталу. Крім того, потребують розв’язання ціла низка проблем, а саме :

- невеликий обсяг і неліквідність;

- низький рівень капіталізації;

- високий ступінь ризиків;

- нестача кваліфікованого персоналу;

- відсутність відкритого доступу до інформації;

- порушення прав інвесторів;

- недосконалість нормативно-правового забезпечення.

У зв’язку з цим є нагальна потреба в удосконаленні інфраструктури вітчизняного ринку цінних паперів поряд із механізмом державного регулювання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?