Курсова робота «Застосування системного підходу при формуванні національних моделей управління», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.05.2012 17:56 · від Ірина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. 4 Теоретичні основи системного підходу 4 1.1. Системний підхід, його місце та роль у науковому пізнанні 4 1.2. Принципи та елементи системного підходу 19 1.3. Основні відмінності традиційного і системного підходів до управління та значення системного підходу в управлінні 22 Розділ 2. 25 Аналіз застосування системного підходу при формуванні національних моделей управління 25 2.1. Аналіз управлінських моделей для України 25 2.2. Аналіз застосування системного підходу при управлінні підприємством 31 Розділ 3. 37 Вдосконалення моделі управління з на засадах системного підходу 37 3.1. Проблеми системного підходу в управлінні 37 3.2. Розробка системної моделі управління діяльністю підприємства 38 Висновки 44 Список використаних джерел 46

Висновок

Підприємництво за системною парадигмою є сукупністю систем, що взаємодіють, трансформуються й еволюціонують. Системний підхід виступає концепцією, що пов’язує й інтегрує економічні підходи до визначення підприємництва: неокласичний, інституційний, еволюційний.

Підприємництво має приховані передумови до ефективного сумісного функціонування систем різних або навіть несумісних типів, що збільшує різноманітність соціально-економічного простору.

У статті було застосовано інструментарій системного підходу, що передбачає розгляд процесу розвитку підприємництва у взаємодії із зовнішнім середовищем.

На сучасному етапі підприємництво в Україні не являє собою систему в її класичному розумінні, а є сукупністю елементів, що функціонують в економічній системі країни. Необхідним є системне управління розвитком підприємництва для поєднання й ефективної взаємодії малого і середнього бізнесу.

Удосконалено принципи системного підходу до розвитку підприємництва, що базуються на ендогенному та екзогенному трактуванні підприємництва і дають змогу досліджувати динамізм підприємництва та здійснювати управління його розвитком. Напрямом подальших наукових розробок є аналіз видів та методів управління розвитком підприємництва. Трансформаційні процеси в нашому суспільстві, а точніше доки їх видимі наслідки, підштовхують до висновку про те, що жодна з відомих управлінських парадигм, моделей менеджменту в спробах їх застосування на українському, постсоціалістичному ґрунті, що частенько виглядали як копіювання, не принесли бажаних результатів. Тому можуть бути виправдані спроби говорити про українську модель менеджменту.

В той же час, прагнення будь-яку модель менеджменту забарвлювати в національні кольори можна прийняти тільки в тій умові, що вони проявляються як облік специфічних рис ментальності основної частини населення тієї або іншої держави.

В зв'язку з цим правомірно говорити про американську(увага акцентується на матеріальному успіху, рішучості, схильності до ризику, індивідуалізмі), що склалася, азійсько-тихоокенскої(ґрунтується на трудоголізмі, для неї характерна постійна активізація колективу і колективних дій, формування корпоративного духу, тісний взаємозв'язок особової діяльності з діяльністю колективу) парадигмах управління. Тоді, можливо, в найближчому ступені сутнісні характеристики системи управління, що встановлюються в Україні утілить деяка "американо-азіатська" модель менеджменту, створена на базі обліку історичних, геополітичних і ментальних особливостей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?