Курсова робота «Дослідження особливості реалізації експортної операції», 2011 рік

З предмету ЗЕД · додано 17.05.2012 13:23 · від infirmary · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ і. Реферативно-аналітична частина 1.1. Характеристика вітчизняного підприємства громадського об'єднання «Асоціація підтримки вітчизняного виробника» - «Фірма Ласка». Виробництво морозива та заморожених напівфабрикатів.6 1.2. Характеристика товару – морозиво торгової марки «Ласка».12 1.3. Оцінка іноземного партнера.17 1.4. Базисні умови поставки.19 1.5. Обгрунтування платіжних умов.21 Розділ іі. Практична частина 2.1. Складання оферти/запиту.24 2.2. Складання зовнішньоторговельного контракту.28 Розділ ііі. Розрахункова частина 3.1. Обґрунтування та розрахунок контрактної ціни.40 3.2. Оцінка економічної ефективності угоди.46 Висновки.48 Література.49 Додатки.56

Висновок

Головним аспектом зовнішньоекономічної діяльності виробництва ГО АПВТ “Ласка” є експорт продукції. Найбільша питому вагу в експорті займають три види продукції: морозиво, заморожені напівфабрикати і снеки.. Більшість продукції розглянутих найменувань реалізується за межи України. Динаміка експорту тісно пов'язана з динамікою випуску продукції. Організацією експортних операцій на виробництві ГО АПВТ “Ласка” займається відділ зовнішньоекономічних зв'язків, що виконує усі функції, пов'язані з експортом продукції. Найбільше часто застосовувані на ГО АПВТ “Ласка” базисні умови поставки – CIР, EXW. Основна частина експортованої продукції поставляється через Одеський Припортовий Завод і Маріупольський морський торговий порт а також автомобілях-рефрижераторах або в автомобілях-фургонах з ізотермічним кузовом. Для розрахунків використовується банк - Приватбанк. Розрахунки контрагенти ГО АПВТ “Ласка” роблять за допомогою таких форм розрахунків, як авансовий, банківська гарантія і по факту постачання. Формування цін на експортну продукцію відбуваються з орієнтацією на світовий рівень, але з урахуванням того, що держава регламентує ціни на молоко та молочну сировину. ГО АПВТ “Ласка” використовує комбінацію різних концепцій маркетингу з упором на один з них у залежності від конкретної ситуації. На ГО АПВТ “Ласка” розроблена ефективна облікова політика підприємства, розроблена і впроваджена система фінансового планування й обліку, розроблена технологія керування витратами і прибутком підприємства. Розрахунки показники затратної частини на виробництво морозива «Вершкового» у вафельному стаканчику з класичним смаком та ванільним ароматом підтвердили доцільність контрактної ціни внаслідок її достатньої рентабельності. Про При цьому рівень рентабельності складає 53.93%. Чистий виручка у гривнях до обороту складає 4166666.66, що є достатньо високим показником для даного підприємства.

Коментар модератора

робота містить контракт в змісті роботи, в додатку свідоцтво підприємства

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали