Курсова робота «Організація перевезень пасажирів на приміському маршруті»

З предмету Автомобілі · додано 15.05.2012 19:41 · від xxSenyxx · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.дослідження транспортного процесу Перевезень 1.1. Аналіз існуючої організації перевезень вантажу та виконання техніко-експлуатаційних показників по АТП 1.2. Факторне дослідження продуктивності автомобілів 1.3. Заходи по удосконаленню транспортного процесу 2.систематизація транспортних зв’язків 2.1Характеристика вантажу, вантажовідправників та вантажоодержувачів 2.2. Картограма вантажопотоків 3.вибір рухомого складу 3.1Вибір спеціалізації та оптимальної вантажопідйомності рухомого складу 3.2Технічна характеристика автомобіля 4. Маршрутизація перевезень 4.1. Формування раціональної маршрутної мережі перевезення вантажів в внутрішньому сполученні методом найкоротшої звязуючої мережі. 4.2. Вибір маршрутів руху автомобілів 4.3. Експлуатаційні показники використання рухомого складу 5.організація та механізація Навантажувально – розвантажувальних робіт 5.1. Транспортно-технологічна схема перевезень 5.2. Особливості організації роботи навантажувально- розвантажувальних засобів 6. Економічна ефективність перевезень 6.1. Визначення доходів 6.2. Визначення затрат 6.3. Загальний прибуток 6.4. Економічний ефект перевезень Висновок Список використаної літератури

Висновок

Проpробивши дану курсову роботу я навчилась багатьом корисним навичкам. Щонайперше я навчилась ґрунтовно і змістовно аналізувати всі дані по даному мені маршруту і досить ґрунтовно вилити їх у пропозиції щодо вдосконалення організації перевезень пасажирів,я навіть змогла запропонувати як саме можна(необхівдно)забезпечити високу якість транспортного обслуговування.

Також невід ємною частиною даного курсового проекту було обстеження пасажиро потоків на маршруті,в курсовому проекті пасажиро потоки обстежені табличним методом,а найголовнішим в розділі обстеження пасажиро потоків,на мою думку,було саме аналіз обчислених нами данних.В процесі роботи ми дослідили що на 411 маршруті міжміського сполучення Бровари-Київ основними пунктами тяжіння, де виходить найбільша кількість пасажирів у прямому напрямку є станція метро Лісова,а у зворотньому-зупинка Перехрестя.Нами був визначений також обсяг перевезень пасажирів на данному маршруті за днями тижня та місяцями року.

Також нами був проведений вибір і обґрунтування транспортного засобу на маршруті і було розкрито що впливає на ефективність використання автобуса на маршруті,що саме впливає на вибір автобуса на маршруті,що необхідно враховувати при виборі типу автобуса.Доречі вибір автобуса ми проводили за максимальною потужністю пасажиро потоку в години „пік”,що в моєму випадку складав 90 чоловік.Провівши даний вибір і його обґрунтування нами було вирішено, що набагато доречніше замінити існуючі на данному маршруті Мерседеси,місткістю 21 чоловік,на автобуси типу Богдан,пасажиромісткість яких складає 45 чоловік.

У зв’язку з постійною зміною пасажиро потоків на протязі доби необхідно щоб кількість автобусів в кожну годину доби відповідала величині пасажиро потоку.Для визначення необхідної кількості автобусів по кожній годині доби нами було проведено масу різних розрахунків і виявлено що найбільш ефективно буде,якщо кожні 20 хвилин буде задіяний транспортний засіб.

Тож нами була виконана кропітка робота,яка багато чого нас навчила і дала гарні і базові навики на майбутнє.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використану літературу. 29 сторінок. Робота розрахункова.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?