Курсова робота «Економічна ефективність виробництва соняшнику та шляхи її підвищення в ДПДГ «Еліта» Жовтневого району», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 12.05.2012 22:44 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Підвищення економічної ефективності сільськогосподарського виробництва – основа стабілізації економіки аграрних підприємств. 4 1.1. Основні напрямки підвищення економічної ефективності виробництва соняшнику. 4 1.2. Показники економічної ефективності виробництва соняшнику і методика їх визначення. 6 Розділ 2. Рівень і ефективність виробництва соняшнику. 10 2.1. Виробничо-економічна характеристика господарства. 11 2.2. Місце соняшнику у економіці господарства, динаміка виробництва і продажу, показники врожайності і якості продукції, продуктивність праці. 17 2.3. Динаміка і структура собівартості соняшнику, причини її зміни. 21 2.4. Економічна ефективність виробництва і реалізації соняшнику, причини її зміни. 22 Розділ 3. Динаміка та фактори урожайності соняшнику. 25 3.1. Динаміка врожайності соняшнику. 25 3.2. Кореляційний аналіз факторів врожайності соняшнику. 30 Розділ 4. Шляхи підвищення економічної ефективності виробництва соняшнику. 34 Висновки 38 Список використаних джерел 39 Додатки

Висновок

Отже, проаналізувавши розрахунки, проведені у поданій курсовій роботі, можна зробити висновок, що вирощування соняшнику в ДПДГ «Еліта» Жовтневого району займає одне з провідних місць. В ході аналізу було виявлено, що у структурі грошових надходжень виробництво соняшнику посідає друге місце по господарству. В середньому за 2006 – 2008 р. виручка від його реалізації склала 49,46 % від усієї виручки.

Середня урожайність культури в період з 1990 р. до 2006 р. дорівнює 11,98 ц/га.

Основними статтями витрат при виробництві даної культури є витрати на паливно - мастильні матеріали та засоби захисту рослин.

В Україні є всі необхідні грунтово – кліматичні умови для вирощування соняшнику – зокрема у ДПДГ «Еліта» Жовтневого району, як підприємства, що знаходиться в зоні Степу – найбільш сприятливому регіону для його виробництва. Але незадовільний стан матеріально – технічної бази, вирощування сортів та гібридів низького гатунку, не повне використання ресурсів, збільшення валових зборів та, взагалі, несприятливі умови законодавчої бази виробництва даного виду продукції, як і сільське господарство загалом, ставиться під загрозу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?