Дипломна робота «Земельне оподаткування, порядок його справляння і перерахування в бюджет на прикладі Голованівської ДПІ Кіровоградської області Дипломна робота», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 12.05.2012 18:17 · від Костянтин · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Огляд літературних джерел та нормативно – правове забезпечення адміністрування земельного податку 1.1. Огляд літературних джерел з питань земельного оподаткування 1.2. Нормативно – правове забезпечення адміністрування земельного податку 1.3. Кадастрова оцінка землі – основа адміністрування земельного податку Розділ 2. Загальна характеристика Голованівської державної податкової інспекції. Розділ 3. Роль земельного оподаткування в контексті економічної та фінансової кризи 3.1. Роль ринку сільськогосподарських угідь при адмініструванні земельного податку 3.2. Грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення як складова для нарахування земельного податку 3.3. Порядок адміністрування фіксованого сільськогосподарського податку 3.4. Земельне оподаткування як складова прямого оподаткування, стан та перспективи його розвитку Розділ 4.оперативно –контрольна робота Голованівської ДПІ з платниками податків 4.1. Розгляд скарг платників податків на дії податкової інспекції 4.2. Податковий компроміс 4.3. Оскарження рішень податкових органів у судовому порядку Розділ 5. Організація роботи з охорони праці на шляхи її покращення в Голованівській ДПІ Кіровоградської області Висновки та пропозиції Список використаних джерел

Висновок

Реформування аграрного сектора є невід'ємною складовою переходу економіки країни до ринкових відносин. Аналіз адміністрування земельного податку свідчить про наявність позитивних змін в земельних відносинах, що сприяло покращенню адміністрування земельного податку в цілому та підвищенню ефективності використання земель сільськогосподарського призначення.

Узаконення (визначення) прав власності на землю – це остаточне офіційне закріплення права на земельну ділянку. Відповідно до Земельного кодексу України право власності на землю або право постійного користування землею виникає після встановлення землевпорядними організаціями меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує це право і його державної реєстрації. Як відомо, це право посвідчується державними актами на право власності, на право постійного користування землею та договорами.

Кількість платників, зареєстрованих в ДПІ в 2005 році склала 528, а в 2008 р. 745 або на 42,9 % більше. В зв’язку з фінансовою кризою кількість платників скоротилося. В 2009 році по відношенню до 2008 року на 45. Це прояви фінансової скрути, які призвели до призупинення діяльності ряду суб’єктів господарювання. Із числа підприємств, що ліквідувалися за один рік – це підприємства малого бізнесу, які оподатковувалися за спрощеною системою. Слід відмітити факт, що 2009 рік був нетиповим з огляду на виконання плану податкових надходжень. Проте перевиконання плану надходжень податків і зборів за попередні роки дало можливість податковій інспекції в цілому виконати план з податкових надходжень.

Кількість платників фіксованого сільськогосподарського податку з кожним роком збільшується. Якщо в 2005 році на обліку платників фіксованого сільськогосподарського податку було 29 платників, то уже в 2009 – 45 або на 55 % більше. Це результат створення мілко товарних підприємств зі статусом фермерських господарств, які виокремлюються з великотоварних підприємств. Нараховані суми податку межах від 325,6 тис. грн. в 2005 році до 336,5 тис. грн. в 2009 році. Зі зменшення ставки фіксованого сільськогосподарського податку з 1 січня 2005 році сума податку суттєво скоротилася, адже ставка за ріллю, сіножаті та пасовища та багаторічні насадження скоротилася на 70%

За період з 2005 по 2009 рр. Голованівській ДПІ найбільшу питому вагу в структурі зареєстрованих платників земельного податку займають підприємства промисловості. На їх долю припадає в 2009 році 36,9 % від всіх платників податку. Сільське господарство займає незначну частку в структурі платників податку за землю. На долю цієї галузі припадає всього 3,3 % в 2009році, що на 0,9 пункти менше порівняно з 2005 роком.

За досліджуваний період платники податків, що обслуговуються Голованівською ДПІ відсудили 82,5 тис. грн.. штрафних санкцій в 2009 р. 52,2 тис. грн.. За цей період зареєстровано відчуження активів в сплату земельних податків. В 2005 році сума відчужених активів в сплату земельних податків складала 42,2 тис. грн., а в 2009 році – 33,2 тис. грн. крім того, платниками земельних податків оскаржені дії податкової інспекції в 2005 році на суму 19,0 тис. грн., а в 2009 році – 36,6 тис. грн.

Підсумком такої взаємодії платників податку та контролюючого органу є те, що з кожним роком покращується робота як працівників ДПІ, так і платників податку.

Суб’єкти підприємницької діяльності Голованівського району оскаржували рішення ДПІ стосовно документальних перевірок в Кіровоградській ДПА. Якщо таких скарг в 2005 році було 8, то уже в 2009 р. – 12. Платники податків мають право і здійснюють свої права щодо оскарження рішень податкових органів при адмініструванні земельних податків в ДПА України, минаючи обласну податкову інспекцію. Таких оскаржень від платників податків Голованівського району в 2005 році поступило 4, а в 2009 р. – 3.

В останні роки платники, що сплачують земельний податок все більше звертаються в судові органи з питаннями оскарження податкових рішень податковою інспекцією. Найбільше на розгляд суду було передано справ в 2009 році. Їх кількість склала 5 справ на загальну суму 87,7 тис. грн.. Крім того в суд було передано 2справи про визнання боржників банкрутом на суму 101,9 тис. грн.; 5 справ про стягнення боргу за рахунок активів боржника на суму 21,5 тис. грн.

Спираючись на теорію і враховуючи велику практику проведення оцінки сільськогосподарських угідь, можна стверджувати, що для покращення адміністрування земельного податку слід:

• підвищити значимість показників нормативної грошової оцінки земель, оскільки за таким підходом є можливість одержати не лише сучасні показники оцінки, а й оціночні показники на перспективу, з урахуванням використання у сільськогосподарському виробництві новітніх технологій та запровадження інновацій;

• спростити техніку коригування показників, яка дає змогу вносити корективи одночасно з внесенням змін до технологічних карт вирощування зернових культур;

• посилити надійність показників оцінки земель за диференціальним доходом, що підтверджується з однієї сторони - багаторічними дослідними даними урожайності зернових культур на різних за якістю ґрунтах, а з другої - обґрунтованими нормативами виробничих витрат, необхідних на вирощування певного рівня урожайності, закладеного до технологічної карти;

• економити кошти на проведення оцінки земель.

Вище перераховані заходи сприятимуть покращенню адміністрування земельних податків та збільшенню надходження коштів до місцевого бюджету, які в подальшому спрямовуються на фінансування заходів щодо покращення родючості земель.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?