Курсова робота «Internet-реклама та її ефективність», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.05.2012 18:47 · від InTouchWithJuli · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Особливості розвитку реклами. 5 1.1. Еволюція реклами та її значення в суспільстві.5 1.2. Класифікація реклами.7 1.3. Internet – реклама. 12 Розділ 2. Оцінка значення інтернет-реклами. 15 2.1. Значення Інтернет-реклами у світовому масштабі.15 2.2. Особливості розвитку Інтернет-реклами в Україні. 18 2.3. Переваги Інтернет-реклами перед рекламою в традиційних ЗМІ.22 Висновки.26 Список використанної літератури.28 Додатки

Висновок

Дослідивши поставленні завдання можна зробити висновки, що:

1. Реклама виконує роль джерела інформації про наявність і місце реалізації товарів і послуг та служить визначальним фактором якості та цінності цих товарів. Вона створює перед споживачами привабливу картинку доступних їм товарів та направляє їх на придбання. Реклама прискорює адаптацію нового і невипробуваного, тим самим просуваючи прискореними темпами технічний прогрес у промисловості та втілення в реальність кращого життя для всіх.

2. Існує багато класифікацій видів реклами, але основною залишається класифікація стосовно рекламних носіїв: зовнішня реклама, друкована реклама, реклама на транспорті, реклама на радіо та телебаченні, Інтернет-реклама. Найефективнішою залишається телевезійна реклама. Однак, Інтернет-реклама все більше піднімається у рейтингах. Нещодавно вона витіснула друковану рекламу за щорічним світовим прибутком.

3. Протягом минулого десятиріччя найпопулярнішими видами Інтернет-реклами були пошукові системи типу Google, Yahoо. Хоча вони все ще посідають перші позиції, активного оберту набирають соціальні мережі, які протягом наступних років вийдуть у лідери.

4. Соціальні мережі починають відігравати більшу роль через те, що з кожним роком збільшується число користувачів Інтернет технологій, які проводять досить велику кількість часу за комп'ютером. Великої популярності вона набула завдяки легкодоступності до людей різних вікових категорій, універсальності, бо вміщає в собі майже всі види реклами, та технологізації багатьох сфер життя. Зараз в Інтернеті зосереджені не тільки молодь та дорослі, але й діти та люди похилого віку, що значно розширює вікову аудиторію.

5. В найближчому майбутньому можна чекати зростання значення Інтернету при веденні бізнесу. Прогнозується підвищення зацікавленості в Інтернеті з боку комерційних компаній. Зростатиме комерційна результативність сайтів. Вже в наступні роки виростуть пропозиції ринку та інвестиції в нього. Особливо, велику частку складатимуть інвестиції азіатських та латино-американських компаній, які зараз активно розвиваються.

6. На відміну від світового ринку Інтернет-реклами, український ринок потребує удосконалення технологізації та поширення Інтернет-покриття для створення ширших можливостей його використання. Не дивлячись на те, що у порівнянні зі світовим розвитком, український ринок не на кращому рівні, він все ще активно розвивається і в перспективі очікується значне зростання.

7. Інтернет-реклама на відміну від звичайних носів реклами, більш гнучкіша та дешевша. Завдяки неї створюється безпосередній контакт виробника зі споживачем, що завдяки психологічному впливу збільшує клієнтську базу та кількість продажів. Також перевагою є можливість розміщення більшої кількості інформації про свій продукт та усунення конкурентів, що доволі важко зробити використовуючи інші носії реклами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?