Курсова робота «Україна у світовому господарстві та її зовнішньоекономічні пріоритети», 2009 рік

З предмету РПС · додано 07.05.2012 15:59 · від Aniki2008 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність світового господарства та етапи його розвитку.5 2. Проблеми інтеграції України у світове господарство та шляхи їх вирішення.6 3. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності України.25 4. Перспективи розвитку зовнішньоекономічних зв’язків України.36 Висновки та пропозиції.44 Список використаних джерел.48 Додатки.51

Висновок

Міжнародна економічна інтеграція на сучасному етапі є невід’ємним і зростаючим фактором світового господарства. Під час розробки зонішньоекономічної політики країни необхідно враховувати вигоди, які дістане національна економіка від участі в інтеграційних процесах, а також втрати, яких вона може зазнати. Виходячи із наведеного вище, можна стверджувати, що шлях, який повинна пройти Україна, не є новим, непізнанним.

Важливим питанням на сьогодні є визначення стратегії інтеграції України до Європейського Союзу, яка буде визначати формат подальших взаємовідносин. Одним з основних інструментів інтеграції України в економічні та соціальні структури ЄС має стати адаптація нашого законодавства до законодавства ЄС: така адаптація у пріоритетних сферах виробництва може відкрити доступ до внутрішнього ринку ЄС. Уже сьогодні Україна спроможна будувати свої зовнішньоекономічні відносини на взаємовигідних умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?