Звіт з практики «Проходження виробничої практики на державному підприємстві Дослідне господарство "Южний"», 2010 рік

З предмету Сільське господарство · додано 03.05.2012 12:43 · від Роман · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальне ознайомлення з підприємством.3 2. Технологічні процеси і загальний технологічний рівень виробництва.4 2.1. Рослиництво.5 2.2. Кормовиробництво.11 3. Виробнича структура підприємства. 12 4. Система управління підприємством. 15 4.1. Цілі господарства.15 4.2. Функції управління.18 5. Організаційна структура підприємства.22 6. Система комунікацій на підприємстві.24 7. Організація кадрової роботи на підприємстві.27 8. Технологія прийняття рішень на підприємстві.30 9. Взаємовідносини підприємства з зовнішніми контрагентами і ринковою інфраструктурою.33 10. Аналіз внутрішніх і зовнішніх факторів. Матриця SWOT. 37

Висновок

Господарство має значні земельні ресурси і сприятливі кліматичні умови, що створює хороші умови для успішного налагодження виробництва, тому на підприємстві розроблюється стратегія зростання об’ємів виробництва.

У господарства хороший потенціал розвитку, але в данний момент в виробництві використовується застаріла техніка, що знижує ефективність діяльності, тому необхідно виробити стратегію залучення інвестицій для оновлення технічної бази.

Для ефективної роботи і вирішенням проблем, необхідно мати кваліфікований персонал, це один с головних факторів без якого діяльність господарства не можлива. Тому в господарстві потрібно розробляти стратегію розвитку персоналу.

Для розширення виробництва і зниження витрат необхідно налагоджувати співпрацю з партнерами. Одним з шляхів є розроблення стратегії вертикальної інтеграції, тобто об’єднання з постачальниками.

Через свої особливості сільське господарство підпадає під специфічні ризики. Ними є втрата частина або всього врожаю через несприятливі погодні явища, поява нових захворювань тварин, нових шкідників. Одним з виходів у такій ситуації є співпраця з страховими компаніями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?