Дипломна робота «Створення інформаційної системи для внесення даних до Державного реєстру України про товарні знаки для товарів та послуг», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 03.05.2012 09:15 · від фима · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.8 РОЗДІЛ 1. Інтелектуальна власність.11 1.1. Основні поняття та види інтелектуальної власності.12 1.2. Товарні знаки для товарів та послуг.16 1.3. Державні установи з питань охорони інтелектуальної власності в Україні.19 1.4. Законодавство України про інтелектуальну власність.23 1.5. Етапи та особливості реєстрації товарних знаків в Україні.27 РОЗДІЛ 2. Розробка інформаційної системи для реєстрації товарних знаків.31 2.1. Середовище програмування «Delphi».32 2.2. Структуризація даних, що вносяться до реєстру товарних знаків.36 2.3. Інтерфейс.41 РОЗДІЛ 3. Реалізація інформаційної системи для реєстрації товарних знаків.49 3.1. Реєстрація даних про заявку.50 3.2. Реєстрація даних про свідоцтво.57 3.3. Реєстрація даних про знак.63 РОЗДІЛ 4. Економічні розрахунки.68 РОЗДІЛ 5. Охорона праці.72 Висновки.84 Список використаної літератури.86

Висновок

В дипломному проекті наведені основні поняття та види інтелектуальної власності. Розглянуто історію розвитку законодавства України даної сфери. Наведено поняття та призначення товарних знаків для товарів та послуг.

Розглянуто етапи проходження реєстрації товарних знаків для товарів та послуг в Україні. Визначені особливості реєстрації торгівельної марки в нашій країні. Визначена роль державних установ, які займаються питаннями охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Розроблено модель користувальницького інтерфейсу, який передбачає комфортне користування інформаційною системою.

Розроблено інформаційну систему для реєстрації товарних знаків для товарів та послуг в Україні, реєстрація проходить шляхом внесення відомостей до Державного реєстру. З метою полегшення ведення Державного реєстру, дані, що повинні бути внесені до нього, були розподілені на три блоки. На кожному з трьох етапів реєстрації вносяться дані поєднані однією тематикою. Цей крок значно спростив процес ведення реєстру.

Розрахована вартість власної робочої сили, вирахуваний споживчий бюджет на рік та на місяць.

Розглянуто питання охорони праці та техніки безпеки при роботі з результатами дипломного проекту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?