Реферат «Молодіжне кредитування», 2011 рік

З предмету Банківська справа · додано 01.05.2012 18:10 · від kachick · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Роль Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. 2. Механізм здійснення молодіжного кредитування. 3. Процес здійснення молодіжного кредитування. Висновки. Список використаних джерел.

Висновок

Дійсно, на даний час гостро постало питання молодіжного кредитування. Кожна друга молода людина думає про те, як їй влаштувати своє подальше життя. Не кожному можуть допомогти батьки, не кожен може заробляти достатньо коштів, але кожному хочеться мати власну сім'ю, а сім'ї потрібно десь жити. На жаль, підтримку держава у цьому питанні може надати небагатьом. Нинішній механізм молодіжного кредитування не достатньо ефективний. Вартість квартири в Києві близько 100 тис. доларів. Зарплата молодого фахівця, що закінчив інститут, у середньому становить 250-400 доларів. З такими доходами від «молодіжної пропозиції» доведеться відмовитись. Лише одиниці отримують кредит в порівнянні з числом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Тому слід добре продумати концепцію по молодіжному кредитуванню і закріпити новели на законодавчому рівні.

Механізм забезпечення молоді житлом на сьогоднішній день не є досконалим. Тому необхідно переглянути план діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву і внести деяку поправки на нормативному рівні. Проте викорінювати «безквартирність» треба не лише шляхом внесення нових розробок в систему діяльності вже функціонуючого Фонду. Проблема забезпечення молодих житлом сягає значно глибше. Треба шукати причини постійного підвищення цін на житло; причини подвійної чи навіть потрійної вартості житла в Україні у порівнянні із іншими високорозвиненими країнами; причину «смішної» заробітної плати навпроти вартості помешкання. У боротьбу за добробут молодих людей на стороні держави повинні приєднатись підприємці. Адже молодь – двигун прогресу і вона може забезпечити процвітання нашій державі. Таким чином, саме молоді необхідні неабияка підтримка.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?