Звіт з практики «Звіт з педагогічної практики (Економічний коледж Київського національного економічного університету)», 2011 рік

З предмету Методика викладання дисциплін · додано 25.04.2012 21:08 · від Константин · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Критичний аналіз бази практики 2. Особливості навчального контингенту 3. Критичний аналіз відвіданих занять 4. Викладацька діяльність Підсумки Використана література Додатки

Висновок

ПІДСУМКИ

Психолого-педагогічна практика завершує психолого-педагогічну підготовку студентів університету до викладацької діяльності. На нашу думку, на меті проходження педагогічної практики стоїть набуття студентами-практикантами практичних навичок і вмінь з основних напрямів викладацької діяльності, засвоєння теоретичних знань з ряду психологічних дисциплін та їхня безпосередня апробація у навчальному закладі – на базі практики.

Під час проходження практики ми набули нових для себе навичок викладача, навчились всебічно і глибоко готуватись до занять, планувати матеріал викладання, навчились використовувати і впевнились у дієвості ефективних форм, методів та засобів навчання, сприяти становленню особистості, знаходити індивідуальний підхід до кожного студента, організовувати досить великий колектив, навчились привертати увагу до матеріалу і готувати його так, щоб він викликав інтерес і спонукав до мислення.

В цілому, кожним практикантом була проведена масштабна робота, в першу чергу над собою, адже донедавна ми також сиділи за партами в якості студентів і часто поведінка наша мало скидалась на поведінку майбутнього викладача. Саме завдяки викладацькій діяльності, у яку ми занурились на термін практики, допомогла зрозуміти на скільки важливо систематично навчатись і постійно вдосконалювати себе, тільки за цієї умови можна йти в ногу із часом.

Проходження практики, є обов’язковим не лише для тих, хто збирається пов’язати своє життя з викладацькою діяльністю, а й для майбутніх керівників, менеджерів та інших представників економічних професій і службовців вищої ланки, адже, цей процес вимагає вміння організовувати свій час, відповідальності, пунктуальності, вміння знаходити індивідуальний підхід, скеровувати роботу групи людей у правильному напрямку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?