Курсова робота «Планування розвитку організаційної культури МЛК «AIESEC»», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 25.04.2012 00:56 · від TarasDyndyn · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 1. Методика планування розвитку організаційної культури підприємства 1.1. Значення організаційної культури підприємства, функції, види та рівні організаційної культури підприємства.6 1.2. Об'єкти планування організаційної культури на підприємстві.16 1.3. Процес планування організаційної культури на підприємстві.24 2. Аналіз планування організаційної культури на підприємстві 2.1. Загальна характеристика підприємства.29 2.2. Загальна характеристика динаміки основних техніко-економічних показників та оцінка діяльності підприємства.32 2.3. Характеристика структури та аналіз рівня планування організаційної культури на підприємстві.36 2.4. Аналіз рівня планування організаційної культури на підприємстві.43 3. Розробка плану щодо вдосконалення планування розвитку організаційної культури підприємства 3.1. Резерви вдосконалення планування розвитку організаційної культури підприємства.45 3.2. Планові заходи щодо вдосконалення планування розвитку організаційної культури підприємства.46 3.3. Оцінка ефективності планових заходів та їх вплив на основні техніко-економічні показники діяльності підприємства.48 Висновки. 51 Список використаної літератури.53

Висновок

У даній курсовій роботі була розглянута сутність, обґрунтована важливість та описане планування організаційної культури підприємства.

Організаційна культура — система норм і цінностей, характерних для цієї організації. Організаційна культура визначається сукупністю властивих тільки їй філософії, цінностей, понять, очікувань, поглядів, норм і включає такі складники: регулятори поведінки (організаційні ритуали, церемонії, мова); панівні внутрішні організаційні цінності (які поділяє більшість членів організації); специфічна філософія, що обумовлює стосунки працівників і клієнтів; неписані правила встановлення взаємин між членами організації; імідж організації, що формується поведінкою працівників у зовнішньому середовищі.

Процес планування організаційної культури підпорядковується загальним закономірностям внутрішньофірмового планування. Планування організаційної культури складається з 3-ох основних етапів:

1) оцінка існуючої культури;

2) формування цінностей та способів їх реалізації;

3) підтримка або оновлення організаційної культури.

Об'єктом аналізу обрано Міський Локальний комітет „AIESEC у Івано-Франківську”. Проаналізувавши його діяльність бачимо, що локальний комітет добре забезпечений матеріальними, фінансовими і трудовими ресурсами. Аналіз основних техніко-економічних показників показав, що діяльність даної фірми є успішною.

Провівши аналіз предмету дослідження бачимо, що організаційна культура підприємства „ Міський Локальний комітет „AIESEC у Івано-Франківську” є середнього рівня. В організації присутні багато з основних елементів корпоративної культури - розроблена місія та стратегії, цілі, методи їх досягнення, присутня система внутрішніх комунікацій. Однак вони не є усвідомленими, а організаційна культура не є структурованою і чітко визначеною. Саме тому потребує планування і впровадження.

Рівень планування організаційної культури Міський Локальний комітет „AIESEC у Івано-Франківську”. є низьким, оскільки за цю сферу немає відповідальної особи та нею мало хто цікавиться та займається. Планування організаційної культури є складним завданням, однак його реалізація значно підвищить ефективність підприємства.

Серед основних заходів щодо вдосконалення планування організаційної культурив Міський Локальний комітет „AIESEC у Івано-Франківську” є план її розвитку, чітко сформовані цінності, їхнє розуміння працівниками, налагоджена система комунікацій, відповідальна особу за розвиток даної сфери в організації, візуальні атрибути (символіка, корпоративний стиль), проведення регулярних корпоративних вечірок та все інше, які формували б образ та імідж підприємства, а також сприяли підвищенню приналежності працівників та клієнтів до компанії.

Вдосконалення планування організаційної культури підприємства, та реалізація заходів щодо неї, матимуть значний позитивний вплив на діяльність підприємства. Це, зокрема, покращення відносин з членами та керівництвом, відповідно збільшення кількості проектів та позитивного впливу на суспільство. Також планування корпоративної культури забезпечить формування іміджу організації, її виділення серед інших, забезпечить високу конкурентоздатність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?