Реферат «Комп’ютерний аудит», 2011 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 24.04.2012 13:20 · від miroslava · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та особливості комп’ютерного аудиту 2. Ринок засобів автоматизації аудиторської діяльності в Україні 3. Проблеми та перспективи розвитку комп’ютерного аудиту в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Під комп'ютерним аудитом сьогодні слід розуміти найвищий рівень автоматизації діяльності аудиторів, який характеризується а) застосуванням новітніх інформаційних технологій, як основного інструменту в процесі підготовки та проведення перевірки в КІС клієнта; б) підходу до проведення перевірки, який передбачає оцінку надійності середовища КІС, як основи для формування висновку, щодо достовірності фінансової звітності.

Подальше дослідження проблем автоматизації аудиторської діяльності в Україні дозволить підвищити ефективність аудиту на різних стадіях і етапах. Вирішення деяких проблем необхідно покласти на АПУ і Союз аудиторів України, а саме:

1. Бути самостійним або сумісним замовником у розробці програм автоматизації аудиту першого і другого рівня.

2. Провести дослід для визначення побажань аудиторів у програмах автоматизації.

3. Провести тендер серед розробників програмних продуктів.

4. Надати допомогу в проведенні семінарів, конференцій з вищезгаданих проблем.

Слід пам’ятати, що процес формування аудиторських висновків являє собою надання незалежної думки аудитора, а тому автоматизація повинна стосуватися лише технічного аспекту аудиту, але аж ніяк не висновків та суджень аудитора на основі даних перевірки. І не потрібно забувати, що кожен аудитор має свій власний досвід та професійні напрацювання, які самостійно може використати при перевірках, а тому програмні пакети для автоматизації аудиту повинні давати можливість вносити до їх бази даних робочі документи та алгоритми, розроблені самим аудитором. До того ж часу, поки усі ці проблеми не будуть вирішені, вірними помічниками усіх аудиторів залишатимуться стандартні програми офісних пакетів.

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?