Курсова робота «Банк Англії», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 23.04.2012 12:16 · від Аліна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Банк Англії: етапи розвитку, функції та структура 6 2. Діагностика ролі банку в досягненні фінансової стабільності 17 2.1. Аналіз монетарної політики 17 2.2. Аналіз фінансової політики 25 3. Стратегія розвитку банку Англії 30 Висновки 33 Список використаної літератури 34

Висновок

Банківська система Великобританії являє собою класичний варіант дворівневої системи, належить до числа найстаріших і найбільш розвинених систем світу. Вона має добре організовану і розгалужену фінансову інфраструктуру та спирається на потужний грошовий ринок у Лондонському Сіті, що має тісні зв'язки з головними фінансовими центрами світу.

Найважливішою тенденцією розвитку банківської системи Великобританії є розмивання меж між окремими видами кредитних інститутів.

Сучасна банківська система - це найважливіша сфера національного господарства будь-якої розвиненої держави. Її практична роль визначається тим, що вона керує в державі системою платежів і розрахунків; більшу частину своїх комерційних справ здійснює через внески, інвестиції і кредитні операції, поряд з іншими фінансовими посередниками банки направляють заощадження населення до фірм і виробничих структур. Комерційні банки, діючи відповідно до грошово-кредитною політикою держави, регулюють рух грошових потоків, впливаючи на швидкість їхнього обігу, емісію, загальну масу, включаючи кількість готівки, що перебувають в обігу. Стабілізація ж зростання грошової маси - це застава зниження темпів інфляції, забезпечення сталості рівня цін, при досягненні якого ринкові відносини впливають на економіку народного господарства найефективнішим чином.

У будь-якій сучасній економіці центральний банк грає винятково важливу роль. Особливо вірно це ствердження по відношенню до Банку Англії, по-перше, в силу тієї винятково важливої ролі, яку грає у Великобританії банківський сектор, і по-друге, у силу того, що Лондонський Сіті зараз є одним із провідних міжнародних фінансових центрів сучасного світу. Банк Англії формально не є незалежною фінансовою установою, Казначейство Сполученого Королівства має право віддавати розпорядження Банку. Але звичайно Казначейство не використовує це право, за винятком критичних випадків або принципових рішень про структуру Банку Англії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?