Курсова робота «Управління за цілями в організації», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 22.04.2012 18:53 · від Smok · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні аспекти впровадження системи управління за цілями в організації.4 1.1. Сутність й умови впровадження концепції управління за цілями в організації.4 1.2. Переваги та недоліки системи управління за цілям в організації на основі вітчизняного і зарубіжного досвіду.10 1.3. Напрями впровадження методу управління по цілям в організації на практиці.14 Розділ 2. Практичний аналіз управління за цілями на прикладі ват „лантманнен акса”.20 2.1. Організаційно- економічна характеристика ВАТ «Лантманнен АКСА».20 2.2. Аналіз впровадження системи управління за цілями на підприємстві ВАТ "Лантманнен АКСА".27 2.5. Аналіз ефективності системи менеджменту на підприємстві ВАТ «Лантманнен АКСА».32 Висновки.37 Список використаної літератури.39

Висновок

Отже концепція «Управління за цілями» може бути визначена як процес, при якому вищі керівники та працівники нижчих ланок приходять до усвідомлення та встановлення цілей організації через співробітництво, та встановлення спільних цілей у процесі діяльності. Працівники самі, за допомогою керівництва, встановлюють мету та ціль своєї діяльності, стандарти, що слугують критеріями та виміром результатів їх діяльності та особистий вклад у виконання цілей, а також наступні кроки після досягнення мети. Суттю УЗЦ є спільна постановка цілей, вибір курсу дій та прийняття рішень. Важливою частиною УЗЦ є вимірювання та порівняння реальних досягнень робітників зі встановленими стандартами. В ідеалі, коли працівники залучені до процесу встановлення власних цілей та вибору курсу дій на їх досягнення, вони максимально виконують свої обов’язки.

Проект впровадження системи «Управління за цілями» MBO (Management By Objectives) направлений на рішення основної задачі - розробку ефективної довгострокової стратегії розвитку компанії, яка трансформується в план конкретних дій за рахунок формулювання середньострокових і короткострокових цілей (SMART), операційних завдань, збалансованих показників діяльності, ключових показників ефективності. Виявлення принципів узгодження цілей суб'єктів управління, розробка методики каскадування цілей і їх віддзеркалення через ключові показники діяльності, моделювання системи оплати праці з урахуванням результативності персоналу сприяють підвищенню ефективності управління за цілями, в тому числі в економічному аспекті.

В результаті дослідження, проведеного на базі ВАТ"Лантманен Акса", було визначено, що підприємство, яке пройшло повний життєвий цикл за історію свого існування, знаходячись на стадії відродження активно впроваджує систему «Управління за цілями». Оскільки процес впровадження УЗЦ не є швидким та потребує часу (від 2-х до 5-ти років) на проникнення його ідей у всі ланки управління організацією, то в даний час він знаходиться на стадії розробки. Основні цілі кожного підрозділу встановлюються керівництвом, але для покращення взаємодії всіх працівників, менеджери, користуючись циклом УЗЦ, проводять наради та прислуховуються до підлеглих, намагаються довести необхідність усвідомлення власних цілей кожним працівником та добиваються участі їх у постановці задач.

Такі інновації та нова система менеджменту підтверджується і показниками ефективності менеджменту на підприємстві. Всі вони свідчать про високий збалансований результат, досягнутий в системі управління ВАТ"Лантманен Акса".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?