Курсова робота «Аналіз банківської діяльності», 2012 рік

З предмету Банківська справа · додано 22.04.2012 16:31 · від Marina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Теоретичні засади аналізу фінансового стану комерційного банку.5 1.1. Роль і місце фінансового аналізу в діяльності комерційного банку. 5 1.2. Характеристика складових та інформаційне забезпечення аналізу фінансового стану банку.7 1.3. Методика аналізу фінансового стану банку.10 1.4. Особливості організації аналітичної роботи в банках України.13 2. Дослідження фінансового стану комерційного банку „фінансова ініціатива”.15 2.1. Аналіз балансу комерційного банку.15 2.2. Аналіз фінансової стійкості банку.19 2.3. Аналіз ділової активності.22 2.4. Аналіз ліквідності банку.24 2.5. Оцінка ефективності діяльності банку.25 2.6. Інтегральна оцінка фінансового стану банку.27 3. Шляхи покращення фінансового стану банку.29 3.1. Виявлення негативних тенденцій у діяльності банку та розробка заходів щодо їх усунення.29 3.2. Економічне обґрунтування ефективності запропонованих заходів.31 Висновки.38 Перелік посилань.39 Додатки.41

Висновок

Центральну функцію комплексного аналізу банківської діяльності, яку він виконує в банку, можна назвати пошук резервів підвищення ефективності функціонування на основі вивчення передового досвіду та досягнень науки і практики. Це дозволяє оптимізувати структуру активів та пасивів з метою максимізації прибутку банку.

Проведення комплексного аналізу банківської діяльності є запорукою успіху для будь-якого комерційного банку. Результати аналізу служать необхідним інформаційним джерелом для керівництва банку; за їх допомогою приймаються управлінські рішення по регулюванню банківської діяльності.

Отже, проаналізувавши отримані показники банківської діяльності, ми робимо висновок, що банк працює ефективно та має високі прибутки, при цьому відповідаючи нормам НБУ стосовно ліквідності. Щодо можливого підвищення доходів, то, як ми бачимо, банку необхідно шукати нові підходи, а саме придбати інвестиційну нерухомість щоб здавати її в оренду, тим самим підвищуючи прибуток. В іншому випадку щоб доходи перевищили видатки на сплачувані відсотки, банк мусить встановлювати значні відсотки за кредитами. Однак це може загрожувати втратою клієнтів та можливим зниженням доходу від неспроможності клієнтів виконати свої зобов’язання, тобто – прийнятніше є таки перший варіант.

Підсумовуючи все вищенаведене можемо сказати, що стан банку на 31.12.2011 року є стабільним; банк є надійним та приносить високі доходи. Можливо, саме ця обставина дозволила йому без особливих втрат перенести фінансову кризу та надалі, впоравшись з усіма негативними її наслідками і продовжуючи політику попередніх років, банк знову буде приносити високі доходи та дотримуватись всіх вимог щодо ліквідності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?