Звіт з практики «Звіт з переддимломної практики в Білоцерківській ОДПІ», 2012 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 19.04.2012 16:46 · від Якубенко Володимир · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.7 1. Організаційна структура Білоцерківської ОДПІ у Київській області.10 2. Облік платників податків.14 3. Масово-роз’яснювальна робота серед платників податків.22 4. Адміністрування непрямих податків.26 4.1. Адміністрування податку на додану вартість.26 4.2. Адміністрування акцизного податку.31 5. Адміністрування прямих податків з юридичних осіб.35 5.1. Адміністрування податку на прибуток підприємств.36 5.2. Особливості адміністрування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності юридичних осіб.41 5.3. Адміністрування плати за землю.51 6. Адміністрування екологічних та ресурсних платежів.54 7. Адміністрування місцевих податків і зборів.61 8. Організація податкового аудиту та валютного контролю.68 9. Адміністрування податків з доходів фізичних осіб.71 10. Облік надходжень податків і зборів.75 11. Ознайомлення з АРМ, які функціонують в Білоцерківській ОДПІ у Київській області.77 12. Прогнозно-аналітична робота податкових органів.81 13. Розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу. 84 14. Претензійно-позивна робота органів ДПС України.92 15. Робота з підбору кадрів та взаємодія з іншими органами.95 16. Модернізація Державної податкової служби України.98 17. Організація охорони праці в Білоцерківській ОДПІ.100 Висновки.119 Список використаної літератури.121 Додатки.124

Висновок

На протязі всього періоду існування державної податкової служби в Україні відбуваються постійні пошуки та зміни з метою оптимізації існуючої структури даної служби для підвищення її ефективності. Але необхідно відмітити, що не зважаючи на постійні зміни помітною стабільністю у структурі податкових адміністрації вирізняється відділ документальних перевірок юридичних осіб.

Працівники даного відділу несуть найбільше навантаження по перерахуваннях до державного бюджету. Проведення документальних перевірок є важливим не тільки для збільшення надходжень до бюджету, але й дозволяє попередити виникнення ситуацій, які можуть призвести до економічних злочинів. Для ефективного проведення документальних перевірок необхідно знання податкової поведінки платника податків, тому важливе складання докладних планів, які б охоплювали коло платників, які мають порушення строків подання звітності, сплати податків або знаходитися у стосунках з підприємствами, які знаходяться у розшуках або такі підприємства, які визнані банкрутом.

Білоцерківська ОДПІ працює у відповідності з типовою організаційно-функціональною структурою, встановленою ДПА України.

Робота у відділах налагоджена, існує тісний взаємозв’язок між підрозділами, інспекція обладнана сучасною комп’ютерною технікою, що дозволяє автоматизувати робочі місця і підвищити ефективність роботи. Кожен працівник чітко знає свої обов’язки та дотримується чинного законодавства у своїй роботі згідно посадових інструкцій.

Інспекція проводить консультатційну роботу з платниками податків через ЗМІ, дошки оголошень.

У районі створений сприятливий клімат для платників податків, надаються консультації при виникненні будь-яких питань. А в разі несплати податків застосовуються жорсткі методи по вилученню недоїмки до бюджету. Для цього залучаються підрозділи податкової міліції. Тобто відділ має зовнішні зв’язки із силовими структурами і працює при зустрічних курсах.

Проблеми, які існують у відділенні, пов’язані з тим, що у відділах працює недостатня кількість робітників при великих обсягах роботи. Ці проблеми виникають на основі загальної економічної ситуації в країні, інспекція не може дозволити собі утримувати велику кількість персоналу.

В цілому Білоцерківська ОДПІ має високі показники роботи по Київській області.

Для покращення роботи інспекції необхідно:

- розширити примінення мережевої пошти для кращого обміну інформацією між податковими інспекціями, тобто зменшити час обміну інформації;

- збільшити потужність діючих компютерів, сервера;

- вдосконалити облік та звітність платежів до бюджету;

- створити електронну мережу для співпраці з іншими державними структурами (МВС, комунальні підприємства, що реєструють нерухоме майно, здійснюють прописку громадян, реєструють актом громадського стану, ін.) для зменшення можливості виникнення фіктивних фірм, зменшення уникнень від оподаткування доходів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?