Дипломна робота «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини», 2011 рік

З предмету Право · додано 19.04.2012 15:50 · від Ланчик · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних скорочень.3 Вступ.4 РОЗДІЛ 1. Поняття та об'єктивні ознаки торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.9 1.1. Поняття та об'єкт торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.9 1.2. Об'єктивна сторона торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.30 Висновки до розділу 1.44 РОЗДІЛ 2. Суб'єктивні ознаки торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.47 2.1. Суб'єктивна сторона торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.47 2.2. Суб'єкт торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини.78 Висновки до розділу 2.98 Висновки.101 Список використаних джерел.107

Висновок

Злочин торгівлі людьми є серйозним порушенням прав людини, що вимагає у боротьбі з ним підходу, заснованого на повазі до прав людини. Права людини мають бути визначальною та інтегруючою частиною будь-якої реакції на вчинення злочину торгівлі людьми на політичному, законодавчому, виконавчому та судовому рівнях. Зокрема, прокурори та представники судової влади повинні мати уявлення про потреби потерпілих від торгівлі людьми.

Захист основних прав жертв торгівлі людьми, таких як право на особисту безпеку, право на отримання дозволу на проживання, право на допомогу, повинен бути гарантованим беззастережно, принаймні на початковій стадії розгляду. Цей підхід повинен бути пов'язаним із судочинством, втім, підтримка жертви не повинна залежати від згоди жертви на співпрацю у ході кримінального судочинства. Це важливо для прокурорів та представників судової влади, оскільки вони повинні знати потреби жертв при прийнятті рішення щодо надання чи ненадання їм дозволу на проживання чи отримання від них свідчень у ході кримінального судочинства.

Досвід свідчить, що в країнах, де ефективно працюють програми захисту жертв, помітно вищі показники успішного розслідування випадків торгівлі людьми та засудження злочинів.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Тому для боротьби проти торгівлі людьми повинні об'єднатися всі країни та громадськість кожної із них.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?