Дипломна робота «Теоретичні основи інноваційного управління», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.04.2007 20:09 · від olesya · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи інноваційного управління 1.1. Сутність управління та типи організаційних структур 1.2. Інноваційна діяльність та організаційні інновації 1.3. Особливості управління в сфері готельного бізнесу Розділ 2. Аналіз діяльності та системи управління готелю «Галерея» 2.1. Загальна характеристика готелю «Галерея 2.2. Аналіз господарської діяльності готелю «Галерея 2.3. Оцінка системи управління готелю «Галерея Розділ 3. Формування інноваційної системи управління в готелі “Галерея” 3.1. Шляхи формування інноваційної системи управління готелю «Галерея 3.2. Програма вдосконалення системи управління готелю на інноваційній основі 3.3. Аналіз ефективності інноваційної системи управління готелю «Галерея Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

1. При розгляді теоретичних питань розкрито сутність управління та типи організаційної структури управління. Розглянуті також особливості управління готельним підприємством в Україні.

2. Проаналізувавши господарську діяльність готелю “Галерея” та провівши оцінку системи управління готелю “Галерея”, слід відмітити, що система управління готелю не є досить ефективною що призводить до зниження показників ліквідності та платоспроможності.

Стосовно дослідження організаційної структури управління готелю “ Галерея” була сформована організаційна структура лінійного типу. В основу лінійної структури лежить так називаємий «шахтний» принцип построєння і спеціалізація управлінського процесу по функціональним підсистемам (в нашому випадку служби), який пронизує всю готельну організацію зверху вниз.

3. Проблеми які існують в готелі пов’язані з малим досвідом роботи готелю, та недоліками в організаційній структурі.Недоліком даної структури управління являється неможливість швидкого реагування на зміни умов зовнішнього середовища, відсутність гнучкості в взаємовідносинах між службами готелю із – за формальних правил і процедур.

4. На основі даних висновків автором було запропоновано вдосконалення організаційної структури управління готелю “Галерея” за рахунок впровадження в систему управління служби контролингу. Представлятиме службу еконтролер – аналітик. До функцій контролера – аналітика входять:

• Розробка моделей руху інформаційних потоків з інших служб в службу контролингу;

• Контроль за збором і аналізом фактичної інформації в службі контролингу;

• Економічна обоснованість управлінських рішень;

• Оптимізація документообороту в готелі.

5. В результаті діяльності служби контролингу в готелі “Галерея” були досягнені наступні успіхи:

• Налагодження відносин між директором та персоналом готелю;

• Організація раціонального руху інформаційних потоків в готелі;

• Повернення грошових коштів від дебіторів в сумі 14,5 тис. грн.

• Покращення фінансово – економічного стану готелю вже за 1 квартал 2005р.

• Отримання додаткового прибутку від надзвичайної діяльності в сумі 5,4 тис.грн.

Отже координуючи, інтегруючи та направляючи діяльність всієї системи управління готелем на досягнення поставлених цілей, контролинг виконав функцію „управління управлінням” тобто став механізмом саморегулювання в готелі, та забезпечив зворотній зв’язок в контурі управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення