Курсова робота «Організація обліку курсових різниць у зовнішньоекономічній діяльності ТДВ «Весна-Захід»», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.04.2012 13:45 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретична частина. Організація бухгалтерської служби з обліку курсових різниць у зовнішньоекономічній діяльності ТДВ «Весна-Захід» 1.1. Організація бухгалтерської служби ТДВ «Весна-Захід» 1.2. Поняття курсових різниць в бухгалтерському обліку 1.3. Відображення обліку курсових різниць в первинних документах, облікових регістрах та фінансовій звітності 1.4. Кореспонденція рахунків з обліку курсових різниць 1.5. Податковий облік курсових різниць Розділ 2. Практична частина. Облік оптової та роздрібної торгівлі. Облік комісійної торгівлі (оптом та вроздріб) 2.1. Індивідуальне завдання Розділ 3. Рекомендаційна частина. Удосконалення системи організації обліку курсових різниць ТДВ «Весна-Захід» Висновки Список використаних джерел Додатки Додаток А. Наказ про облікову політику ТДВ «Весна-Захід» Додаток Б. Бухгалтерська довідка-розрахунок з обліку курсової різниці Додаток В. Звіт про фінансові результати ТДВ «Весна-Захід» Додаток Д. Звіт про рух грошових коштів ТДВ «Весна-Захід» Додаток Е. Примітки до річної фінансової звітності ТДВ «Весна-Захід»

Висновок

За результатами виконання курсового проекту було поглиблено та закріплено теоретичні знання з бухгалтерського обліку та інших дисциплін, застосовано раніш отримані навики на практиці вирішення конкретного бухгалтерського завдання.

Без ефективно організованого бухгалтерського обліку жодне підприємство не зможе правильно та раціонально організувати свою діяльність. Важливим аспектом організації бухгалтерської служби є правильне визначення завдань бухгалтерії та розмежування обов’язків працівників обліку.

За результатами виконання першого розділу було досліджено питання організації бухгалтерської служби у ТДВ «Весна-Захід», визначено її тип організаційної структури, основні елементи облікової політики товариства, встановлено обов’язки головного бухгалтера та інших працівників бухгалтерії. Також розглянуто поняття курсових різниць в обліку, порядок їх документального оформлення, реєстрації на рахунках та оподаткування.

Виконання індивідуального завдання за другим розділом дозволило встановити особливості бухгалтерського обліку в оптовій та роздрібній торгівлі, а також в комітента і комісіонера при здійсненні комісійної торгівлі. Усі господарські операції відображено на рахунках бухгалтерського обліку та в облікових регістрах.

За підсумковим етапом виконання курсового проекту було виявлено недоліки в організації бухгалтерського обліку у ТДВ «Весна-Захід» як загалом так і щодо обліку курсових різниць у ЗЕД. Отже, основними рекомендаціями є:

1. збільшення працівників облікового апарату, зміна організаційної структури бухгалтерії, введення посади бухгалтера ЗЕД;

2. внесення пункту щодо обліку ЗЕД до Положення про облікову політику;

3. відкриття субконто по рахунках 362, 631, 714, 945 у відповідності до валюти розрахунку;

4. використання Картки обліку курсових різниць.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?