Реферат «Правова охорона промислового зразка», 2008 рік

З предмету Право · додано 17.04.2012 22:55 · від Ксенія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Сутність, об’єкти та правова охорона промислового зразка. 4 2. Оформлення прав на промислові зразки. 7 3. Порушення та захист прав патентовласника. 12 Висновок. 15 Список використаної літератури. 16

Висновок

Відповідно до Закону про промислові зразки об'єктом промислового зразка може бути форма, малюнок чи розфарбування або їх поєднання, що визначають зовнішній вигляд промислового виробу і призначені для задоволення естетичних та ергономічних потреб.

Промислові зразки можуть бути об'ємними (моделі – форма), площинними (малюнки) або комбінованими.

Об'ємні промислові зразки являють собою композицію, в основу якої покладена об'ємно-просторова структура, наприклад, зовнішній вигляд меблів, будь-яких машин, люстри тощо.

Площинні промислові зразки являють собою композицію, в основу якої покладено лінійно-графічне співвідношення елементів, яке не може бути сприйнято візуально як об'ємне, наприклад, зовнішній вигляд килима, хустки, тканини тощо.

Комбіновані промислові зразки характеризуються загальними ознаками, властивими об'ємним і площинним зразкам, наприклад, зовнішній вигляд інформаційного табло, виставочної конструкції композиції, будівельної оздоблювальної плитки тощо.

Обсяг правової охорони промислового зразка визначається сукупністю суттєвих ознак, зображених на фотографіях виробу (його макета, малюнка).

Право на промисловий зразок охороняється державою і засвідчується патентом.

Патент – це техніко-юридичний документ, який засвідчує визнання заявленої пропозиції винаходом, корисною моделлю чи промисловим зразком, авторство на них, пріоритет і право власності на зазначені об'єкти.

Оформлення прав на промислові зразки потребує виконання ряду формальностей. Заявка на промисловий зразок має відповідати вимогам Правил складання та подання заявки на видачу патенту України на промисловий зразок, затверджених наказом Держпатенту України від 15 січня 1995 р.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?