Реферат «Формування організаційної культури управління», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 13.04.2012 19:49 · від Саньок · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність культури управління, ціннісна орієнтація працівників 5 Розділ 2. Типологія організаційних (корпоративних) культур 17 Розділ 3. Напрями формування організаційної культури на підприємстві 24 Висновки 35 Список використаної літератури: 36

Висновок

В даній роботі ми розглянули основні положення щодо формування організаційної культури управління, проблеми, які виникають на шляху управління, методи створення ціннісної організації працівників та формування організаційної культури на підприємстві.

Отже, корпоративна культура визначає і об’єднує місію, цілі і стратегію організації. Завдяки організаційній культурі, в організації виробляється спільна мова, правила поведінки, системи заохочування і покарання, забезпечується більш тісна комунікація між працівниками – основні посилання і теоретичні положення, від яких відштовхується конкретна людина.

Стратегічну поведінку можна та потрібно свідомо формувати на основі певних стимулів, які, впливаючи на певний суб’єкт зовні, спрямовують його діяльність на досягнення певних цілей, створюють поведінкові норми, нормативи та межі діяльності. Ефективність процесу створення належної стратегічної поведінки залежить від системи компенсацій за докладання певних зусиль і дій. Розрізняють такі види компенсації: позитивну, що зорієнтована на приємні наслідки від правильних, з погляду організації, дій; негативну, яка передбачає неприємні для суб’єкта заходи в разі його «неправильних», з погляду організації, дій; покарання та «гасіння», що означає припинення позитивної компенсації у відповідь на «неправильні» дії з метою їхнього припинення (без негативної компенсації та покарання).

Формування стратегічної поведінки пов’язано з типом організаційної культури, що склалася та формується на підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?