Курсова робота «Підприємницькі товариства як суб’єкти цивільного права», 2012 рік

З предмету Право · додано 13.04.2012 13:12 · від Svitlana · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Загальні положення про підприємницькі товариства.5 1.1. Поняття та ознаки підприємницьких товариств.5 1.2. Види підприємницьких товариств. 7 Розділ 2. Особливості створення та діяльності окремих видів підприємницьких товариств.9 2.1. Поняття та юридичний статус акціонерного товариства.9 2.2. Правове становище повного товариства.14 2.3. Характеристика правового статусу командитного товариства.15 2.4. Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.18 Розділ 3. Припинення підприємницьких товариств.21 3.1. Реорганізація підприємницьких товариств.21 3.2. Ліквідація товариства.24 Висновки.28 Список використаної літератури.30

Висновок

Підсумовуючи все сказане, хотілося б зазначити, що вивчення та дослідження підприємницьких товариств на сьогодні залишається однією з найважливіших тем науки цивільного права.

Наведена в роботі класифікація господарських товариств є вичерпною. Для нашої країни корисним є перейняття досвіду високорозвинених країн, законодавство і практика яких уже досить давно і вельми успішно вирішує більшість питань, пов'язаних з організацією і функціонуванням підприємств.

Необхідно звернути увагу на виключну важливість юридично грамотного оформлення установчих документів при створенні нових господарських товариств, адже від того, наскільки точно в них буде виражена воля сторін залежить стабільність і подальший розвиток підприємств. Вдосконалення правового регулювання діяльності господарських товариств пов'язане і з врегулюванням діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності. На цю проблему також слід звернути увагу законодавцям, особливо в частині реєстрації товариств. Можна навести багато прикладів, коли недосконалістю нашого законодавства користуються недобросовісні бізнесмени. Проте вказані проблеми існують не лише в Україні.

Важливим є створення належної правової бази, яка дозволить зробити підприємницьку діяльність в Україні більш прозорою і тим самим захистить українських громадян від проявів недобросовісності любителів легкої наживи та стане однією з позитивних тенденцій розвитку нашої держави у очах її партнерів.

Підприємницьким товариством є юридична особа, статутний капітал якої поділений на частки між учасниками.

За сукупністю ознак (порядком створення; розміром, порядком формування та складом майнової бази; порядком управління справами; особливістю правового статусу учасників товариства та ін.) розрізняють такі форми (види) господарських товариств:

• повне товариство (ПТ);

• командитне товариство (КТ);

• акціонерне товариство (АТ);

• товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ);

• товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?