Курсова робота «Правове регулювання перевезення вантажів автомобільним транспортом», 2009 рік

З предмету Право · додано 12.04.2012 22:45 · від Юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика перевезення вантажів автомобільним транспортом 6 1.1. Законодавство з питань автомобільних перевезень вантажів в Україні 6 1.2. Учасники господарської діяльності з перевезення вантажів та їх правове становище.11 2. Договір перевезення вантажів автомобільним транспортом.16 2.1. Система договорів з перевезення вантажів автомобільним транспортом.16 2.2. Зміст договорів перевезення вантажів автомобільним транспортом.18 2.3. Порядок укладання та оформлення договорів перевезення вантажів автомобільним транспортом.22 2.4. Припинення договорів перевезення вантажів автомобільним транспортом.26 2.5. Господарсько-правова відповідальність за договорами перевезення вантажів автомобільним транспортом.28 Висновки 33 Список використаних джерел 35

Висновок

Як результат написання цієї курсової роботи, слід зробити наступні загальні висновки:

Засади організації та експлуатації автомобільного транспорту визначаються Законом України “Про автомобільний транспорт”, Статутом автомобільного транспорту УРСР Правилами перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні та деякими іншими правилами. Основні положення щодо договору перевезення вантажів автомобільним транспортом регулюються ГК та ЦК. Частина наведених нормативних актів є застарілою, на не відповідає сучасним потребам.

Учасниками господарської діяльності з перевезення вантажів автомобільним транспортом є перевізник, відправник та одержувач.

В систему договорів, що опосередковують перевезення вантажів автомобільним транспортом входять договір перевезення конкретного вантажу, річний (довгостроковий) договір та договір перевезення конкретного вантажу, що укладається на підставі річного.

Договори перевезення конкретних вантажів є двосторонніми, міновими (комутативними), договорами з надання послуг, відплатними, каузальними, договорами на користь третьої особи, можуть бути як реальними так і консенсуальними. Довгострокові (річні) є двосторонніми, консенсуальними, договорами з надання послуг, безоплатними, каузальними.

Визначено зміст річного (довгострокового) договору; договору перевезення конкретного вантажу автомобільним транспортом, за умови, що між сторонами було укладено і довгостроковий (річний) договір; договору перевезення конкретного вантажу автомобільним транспортом, за умови, що між сторонами не було укладено довгостроковий (річний) договір.

Договір перевезення конкретного вантажу автомобільним транспортом, укладений на підставі річного договору, та договір перевезення вантажу разового характеру розрізняються як за змістом, так і за порядком оформлення договірних відносин. Товарно-транспортна накладна є достатньою письмовою формою для договору перевезення конкретного вантажу, укладеного на підставі річного договору, оскільки всі умови такого договору в ній визначені. Договір перевезення конкретного вантажу, що має разовий характер, має оформлюватися у вигляді окремого документу, оскільки товарно-транспортна накладна не містить всіх умов такого договору, а виконує функцію вантажосупровідного документа.

Підставами припинення договорів перевезення вантажів автомобільним транспортом є практично всі підстави, передбачені ГК України.

Аналіз правозастосовної практики дає підстави стверджувати про доцільність закріплення в САТ, ст. 68 Закону України “Про автомобільний транспорт” та в ч. 3 ст. 314 ГК України норми, в силу якої автоперевізник відповідає за втрату вантажу, зданого до перевезення з оголошеною цінністю, - в розмірі оголошеної цінності, а у випадку, якщо автоперевізник доведе, що оголошена цінність перевищує дійсну його вартість, - в розмірі дійсної вартості.

Можливість зменшення відповідальності перевізника за нестачу, втрату, псування і пошкодження вантажу через те, що вантажовідправник (вантажоодержувач) умисно або з необережності сприяв збільшенню розміру збитків, має вирішуватись позитивно при автомобільних перевезеннях вантажу.

Нормативний простій - це час, який затрачується автоперевізником і складається з часу, протягом якого автотранспорт, що наданий для перевезення вантажу, знаходиться поза рухом у зв’язку з очікуванням виконання вантажно-розвантажувальних операцій, безпосереднім здійсненням вантажно-розвантажувальних робіт та оформленням перевізних документів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?