Курсова робота «Маркетингове досліджнення ринку цементу», 2011 рік

З предмету Маркетинг · додано 11.04.2012 13:27 · від София · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Особливості цементу та перспективи розвитку галузі національної економіки. 2. Стан світового ринку цементу. 3. Вибір цільових ринків зарубіжних країн 4. Обґрунтування маркетингових заходів Висновки Список джерел Додатки

Висновок

За останні роки саме цементна галузь, як жодна інша будівельна галузь, демонструє стабільне зростання. Ринок цементу є стабільнішим в порівнянні з іншими будівельними категоріями. Виробники прагнуть модернізувати заводи та виходити на нові ринки.

При такому розвитку галузі в Україні слід задуматися про значне збільшення експорту. Результати дослідження показують, що російський ринок найбільш привабливий для нашої продукції. Здійснивши комплексний аналіз, оцінивши комплекс маркетингу, здійснивши сегментування ринку, та розробивши можливі методи позиціонування українського цементу на російському ринку, можна прийти до висновку, що при правильній маркетинговій політиці національних виробників в найближчі роки український цемент буде займати значну долю російського ринку будівельних матеріалів.

Коментар модератора

робота не містить посилань, але є список літератури.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали