Курсова робота «Місце, роль та потенціал розвитку Фінляндії у міжнародному торгівельному просторі», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 11.04.2012 11:31 · від Halyna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Рейтингові позиції Фінляндії у міжнародній торговельній системі за основними показниками.4 2. Аналіз показників розвитку зовнішньої торгівлі у динаміці за 2008-2010 рр. 2.1. Характеристика абсолютних показників розвитку зовнішньої торгівлі.7 2.2. Оцінка результуючих показників розвитку зовнішньої торгівлі.8 2.3. Аналіз структурних показників у динаміці за 5 позиціями у структурі послуг та товарів.12 2.4. Аналіз показників інтенсивності.16 2.5. Рівень інтеграції країни у глобальну економіку.18 3. Стан та перспективи зовнішньоторговельної взаємодії Фінляндії з Україною 3.1. Товарна структура взаємної торгівлі; питома вага у торгівлі країн контрагентів.19 3.2. Особливості режиму митно-тарифного регулювання у торгівлі між державами.20 3.3. Обґрунтування новітніх (не усталених) напрямів торговельної взаємодії у рамках сучасних трансформацій міжнародного торговельного середовища.22 Висновки.24 Список використаних джерел.25 Додатки.26

Висновок

В даній роботі було досліджено місце, роль та потенціал розвитку Фінляндії у міжнародному торгівельному просторі, та взаємодію Фінляндії з Україною з приводу здійснення міжнародної торгівлі. Були опрацьовані показники розвитку міжнародної торгівлі Фінляндії та здійснена їх аналітична оцінка.

Отже, Фінляндія заслужено вважається високорозвиненою країною, що показало здійснене дослідження, вона має гарні конкурентні переваги на міжнародному ринку і можливості ефективного розвитку своєї економіки. Незважаючи на світову фінансову кризу 2009 року, яка негативно вплинула на кон'юнктуру міжнародного ринку, зменшила обсяги світової торгівлі, Фінляндія залишається при свої позиціях, адже не лише вона піддалася впливу кризи, а у весь світ. ВВП країни протягом останнім трьох років зменшується, що стримує певним чином збільшення обсягів експорту, проте сальдо зовнішньоторговельного балансу залишається доданім. Фінські товари та послуги добре представлені на світовому ринку та користуються попитом, що говорить непогана частка продукції країни серед продукції країн усього світу.

У економічному, в тому числі торговельному, співробітництві Фінляндії та України є багато переваг. Обидві сторони бачать перспективи у співробітництві, про що свідчить ряд підписаних двосторонніх угод між країнами. Тому країнам слід орієнтуватися на співпрацю задля розвитку своїх економік.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?