Курсова робота «Управління та подолання стресових ситуацій на підприємстві», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 08.04.2012 10:19 · від Станіслав · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1.загальна характеристика тзов «берест продторг» 6 1.1. Історія діяльності та характеристика продукції підприємства 6 1.2. Аналіз внутрішнього середовища ТзОВ «Берест Продторг» 9 1.3. Фактори зовнішнього середовища ТзОВ «Берест Продторг» 14 1.4. SWOT – аналіз ТзОВ «Берест Продторг» 17 Розділ 2. Теоретико-методологічні аспекти управління стресом на підприємстві 20 2.1. Поняття, фази та складові стресу 20 2.2. Характеристики стресорів 28 2.3. Ступені стресу 29 2.4. Способи подолання стресу 31 Розділ 3. 33 Аналіз стресу на тзов «західноукраїнська продовольча компанія «берест продторг» 33 Розділ 4. Способи подолання стресу та сприяння сприятливого психологічного клімату на тзов «берест продторг» 38 4.1. Активний вплив на проблему 38 4.2. Зміна погляду на проблему 39 4.3. Приймання проблеми і зменшення фізичного стресу 42 4.4. Комплексні способи подолання стресу 46 Висновки 50 Список використаної літератури 52

Висновок

Стрес — індивідуальна реакція людини на екстремальну ситуацію, яка вимагає певної перебудови організму, його адаптації. Існують такі симптоми стресу: фізіологічні, когнітивні, емоційні.

Деякі вчені в категорії емоційного стресу виокремлюють соціальний стрес, що розглядається як стан, викликаний незвичайними умовами або вимогами, що їх висуває життя. Іноді для опису емоційного стану, аналогічного за генезисом до стану емоційного стресу, використовують термін "напруженість". Деякі автори вважають ідентичними поняття "стрес" і "напруженість", на думку інших, необхідно відмежувати емоційний і психологічний стреси від близьких до них станів, до яких належать фрустрація, тривога, напруженість.

Стан емоційного вигоряння характеризується емоційним виснаженням. Спостерігаються домінування негативних переживань, постійне відчуття невдачі, провини, самозвинувачення, гніву, образи, гіркоти. Наслідком емоційного вигорання можуть стати, з одного боку, душевна черствість, байдужість до оточуючих, а з іншого — різні неврози, психоемоційна неврівноваженість, депресивні стани.

Стрес має як медико-біологічні причини, так і соціальну природу: розчарування, сум, розгубленість, туга, шум. різке світло, неприємні запахи, монотонна діяльність, неадекватне харчування. На думку фізіологів, психологів стресовий стан має три фази: фаза тривоги, період адаптації та виснаження. Більшість великих проблем ми переживаємо досить добре, увагу слід звертати на менш драматичні стресори. Найбільш стресогенними ситуаціями є: 1) необхідність прискореної переробки інформації; 2) шкідливе оточення; 3) усвідомлена загроза; 4) порушення фізіологічних функцій (можливо, як результат безсоння, хвороби); 5) ізоляція; 6) ув'язнення; 7) остракізм (визнання і переслідування); 8) груповий тиск.

Існують різні ступені стресу. Учені розрізняють три таких ступені: 1) слабкий; 2) середній; 3) сильний. Слабшій ступінь стресу вказує практично на його відсутність. Психічний стан при цьому майже не міняється, фізичних та фізіологічних змін не відзначається.

Неефективні реакції на стресори — це ті, що протягом певного часу не призводять до зниження рівня стресу. Різноманіття способів подолання стресу можна умістити в чотири великі категорії:

1) активна взаємодія зі стресором або вплив на саму проблему;

2) зміна погляду на проблему, зміна ставлення до неї або інша інтерпретація проблеми;

3) приймання проблеми і зменшення фізичного ефекту від породжуваного нею стресу;

4) комплексні способи, що поєднують в собі перелічені вище групи.

Зосередженість на роботі з проблемою має великі психологічні переваги: сприяє підвищенню самоповаги людини, ефективності її дій, контролю за зовнішніми ситуаціями

Переоцінюються також мотиви в умовах стресу, що стався з іншими. Замість того, щоб дратуватися з чиїхось дій, чуйна особистість намагається побачити ситуацію з іншого погляду, щоб уникнути непорозуміння.

Для профілактики виникнення стресових ситуацій на даному підприємстві працівників можна запрошувати в кінотеатр «Люмєр» або «Космос» для перегляду комедій. Це, на мою думку, зможе суттєво вдосконалити психологічний клімат у колективі та уникнути стресу.

Існує багато різних методів розслаблення, серед них нервово-м'язова релаксація, контроль дихання, метод біологічного зворотного зв'язку, аффірмації, аутогенне тренування та ін. Дослідники встановили, що способи, які прийнятні для однієї людини або для одного типу проблем, можуть не мати того успіху в інших умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?