Дипломна робота «Розробка системи таймінгу операцій з масивами», 2011 рік

З предмету Комп'ютери · додано 06.04.2012 08:49 · від фима · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 7 1. Основи теорії складності алгоритмів 1.1. Основні означення 10 1.2. Параметри алгоритмів 12 1.3. Основи асимптотичного аналізу 16 1.4. Операції з масивами 19 2. Часові оцінки операцій з масивами 2.1. Огляд часових оцінок 22 2.2. Експериментальне визначення часу операцій 28 2.3. Основні результати 30 3. Таймінг алгоритмів роботи з масивами. 3.1. Опис програми 36 3.2. Залежність часу від способу множення масивів.39 3.3. Інвертування 42 3.4. Робота з масивами різної розмірності 43 4. Економічне обґрунтування дипломного проекту 46 5. Охорона праці 50 Висновки 70 Перелік використаних джерел 72 Додатки 77

Висновок

В процесі тестування виявлені дуже суттєві моменти зростання часу роботи алгоритму. Спостережено що зростання часу роботи алгоритмів збільшується майже в 10 разів. Це трапляється при кількості елементів масиву, що кратна 1000 у системі числення з базисом 16 (4096 у десятинній). При множені вектора на масив, подібного зростання часу роботи з масивом не помічено. Також найбільш пропорційно протикає процес інвертування масивів типа (матриця). Теоретично, природа явища різкого зростання часу полягає в особливості опитування мікросхем пам’яті, а також пов’язана з її сегментною структурою.

Встановлено, що елементарні арифметичні та логічні операції, з точки зору алгоритмічних мов програмування, вимагають різного часу роботи, а також, різну кількість тактів процесора що передбачається його архітектурою, сегментною будовою пам’яті та принципу її опитування. Данні факти слід зауважувати при створенні операційних систем та програмних продуктів, щоб забезпечити їх оптимальну і накрашу швидкодію. Прианальні програми низького рівню потребують враховувати особливості роботи пам’яті, оскільки такі явища можуть характеризувати швидкодії системи не тільки через потужність обчислювальних систем, а також і через працеємність багатої кількості алгоритмів які використовуються під час роботи і тим самим встановити таке поняття як «програмна швидкість».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?