Реферат «Стратегічна мета розвитку України», 2009 рік

З предмету Політика, політологія · додано 05.04.2012 21:51 · від Денис · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Державна політики України, її роль у процесі розвитку держави та громадянського суспільства 4 2. Перспективи розвитку демократичної України в ХХІ столітті 7 3. Перспективи розвитку України на міжнародній арені 13 Висновки 19 Список використаної літератури 20

Висновок

Стратегічна мета розвитку України - становлення її як сильної, розвиненої держави, авторитетного члена світового співтовариства, держави, яка забезпечує громадянам добробут та повноцінну реалізацію прав і свобод. Ключовим засобом досягнення цієї мети є підвищення дієспроможності та ефективності суспільних і державних інститутів на основі подальшої демократизації життя країни.

Що стосується перспектив розвитку України на міжнародній арені, то як висновок можна зазначити, що надзвичайно важливим для підтримки внутрішніх економічних реформ в Україні є азіатсько-тихоокеанський, латиноамериканський та африканський напрямки зовнішньополітичної діяльності нашої держави. Особливо перспективним щодо цього може бути налагодження взаємовигідних економічних зв’язків із країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, який усе більше розглядається як регіон ХХІ століття і характеризується сьогодні найдинамічнішими темпами економічного розвитку у світі.

Важливою складовою частиною зовнішньополітичної діяльності України є розширення її участі в діяльності міжнародних організацій. Наша держава й надалі буде проводити лінію на активне співробітництво з ООН, яка була й залишається одним із гарантів суверенітету, територіальної цілісності та непорушності наших кордонів. Ось чому необхідно й надалі здійснювати та розширяти участь України у миротворчій діяльності ООН.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?