Курсова робота «Рекламна кампанія підприємства. Унікальна стратегія Starbucks», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 04.04.2012 19:48 · від Sheva123 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ І. Поняття рекламної кампанії та її роль у комплексі маркетингових комунікацій.7 1.1. Визначення та мета рекламної кампанії підприємства.7 1.2. Рекламна ідея і стратегія - як основи рекламної кампанії.8 1.3. Формування рекламної стратегії. 17 РОЗДІЛ ІІ. Рекламна маркетингова концепція.21 2.1. Творча рекламна концепція як складова рекламної стратегії.21 2.2. Креатив в рекламній стратегії.23 2.3. Унікальна рекламна стратегія мережі кав’ярень “Starbucks.26 Висновки.31 Список використаних джерел. 32

Висновок

Під час дослідження було опрацьовано теоретичний матеріал з проблематики рекламної стратегії та її ролі у рекламном виробництві загалом; уточнено сутність поняття «рекламна стратегія» та суміжні поняття: «рекламна ідея», «бізнес-стратегія», «рекламна концепція», «креатив». Було звернено увагу на особливості формування рекламної стратегії та її грамотного поетапного здійснення. Окремо були розглянені такі важливі складові рекламної стратегії, як креативні, комунікативні технології в рекламі та основне середовище дії рекламної стратегії – маркетинговий комплекс.

З практичної точки зору була проаналізована унікальна рекламна стратегія американської компанії та мережі кав’ярень “Starbucks”, яка підпадає під стратегію Унікальної Торгової Пропозиції, через своєрідну бізнес-модель, обрану для існування на ринку.

За результатами дослідження можна зробити висновок, що рекламна стратегія дійсно є визначальною частиною загального маркетингового комплексу, а її формування та втілення – кропіткою працею, що потребує досконалого знання ринкової ситуації, основних рекламних тенденцій, конкурентного середовища; вміння створювати рекламу за принципами «правильного креативу».

Дослідження може бути корисним при створенні і здійсненні конкретної рекламної стратегії для певної компанії як практичне керівництво.

Розробка проблематики даного дослідження є перспективним напрямом роботи через сучасний розвиток рекламної сфери діяльності. А власне поняття рекламної стратегії включає в себе безліч факторів, які мають бути досконало вивчені.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?