Реферат «Swot-аналіз середовища організації на прикладі ПАТ «Державний Ощадний Банк України"», 2011 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 03.04.2012 23:17 · від Ксенія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика та економічна оцінка діяльності ПАТ «Державний ощадний банк України» 2. Аналіз впливу факторів внутрішнього і зовнішнього середовища на результати діяльності ПАТ «Державний ощадний банк України» 2.1. Аналіз макро- і мезооточення ПАТ «Державний ощадний банк України» 2.2. Аналіз внутрішнього середовища ПАТ «Державний ощадний банк України» 2.3. Побудова матриці SWOT та обґрунтування стратегічних альтернатив розвитку ПАТ «Державний ощадний банк України» Висновки Список використаних джерел

Висновок

За результатами виконання розрахунково-графічної роботи було закріплено теоретичні знання з стратегічної діагностики середовища організації, а також набуто практичні навики проведення SWOT-аналізу впливу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища на діяльність ПАТ «Державний ощадний банк України» та побудовано матрицю SWOT.

Здійснення аналізу середовища ощадбанку дозволило визначити можливості та загрози, що виникли в зовнішньому середовищі та сильні і слабкі сторони банку, що формуються всередині установи.

Як визначено, можливості ощадбанку загалом пов’язані з державним адмініструванням, а саме зменшенням ставки податку на прибуток, зниження купівельної платоспроможності, високим курсом валют, середнім класом населення за доходами, що складають основний потік клієнтів. Не менш важливою є довіра населення до діяльності банку, адже, не зважаючи на менші ставки процентів за депозитними вкладами, клієнти воліють отримувати менше, але «з гарантією».

Основними загрозами банку є нестабільність банківського законодавства та політичної ситуації, зростанням кількості банків в Україні та існуванням та званих «товарів-замінників» - послуг депозитарних компаній, кредитних спілок тощо. У поєднанні з слабкими сторонами банку, такими як низька якість (або практична відсутність) реклами, зменшення обсягу кредитування та прибутковості, висока плинність кадрів, вони чинять найбільш негативний вплив на діяльність банківської установи.

Не забуваючи про можливості та сильні сторони, банку, все ж, необхідно орієнтуватись на «песимістичний» сценарій розвитку, що причинено специфікою функціонування банківської сфери в Україні та й загалом у світі.

Коментар модератора

23 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?