Реферат «Удосконалення існуючого механізму використання та охорони земель АПК», 2010 рік

З предмету Право · додано 03.04.2012 19:59 · від Ольга · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3-5 Розділ І. Механізм правового регулювання у сфері охорони земель.5 1.1. Земля як об’єкт правової охорони та використання.5-9 1.2. Правове регулювання в сфері охорони земель.9-14 Розділ ІІ. Механізм правового забезпечення раціонального використання земель як об’єкта природи.14-18 Розділ ІІІ. Шляхи удосконалення існуючого механізму використання та охорони земель.18-26 Висновок.27 Список використаної літератури.28

Висновок

Неправомірна поведінка у сфері охорони та використання земель можлива як з боку самих власників чи користувачів земельними ділянками, так і з боку сторонніх осіб.

Центральним органам влади необхідно провести огляд та за необхідності переглянути системи планування та управління для сприяння комплексному підходу. Адже вони вирішують завдання щодо розроблення державних, галузевих і регіональних програм з питань регулювання земельних відносин,

установлення меж області, району, міста, району в місті, села і селища, раціонального використання земель, їх відтворення та охорони, проведення моніторингу земель, відтворення родючості ґрунтів, ведення державного земельного кадастру і територіального планування.

Планування використання земельних ресурсів є нагальною потребою сучасності та має здійснюватись у межах державної стратегії земельної політики, відсутність якої унеможливлює комплексне управління земельними ресурсами України. Комплексний підхід до планування використання земель забезпечить економічно вигідне та екологічно безпечне використання, оскільки сприятиме спрощенню виділення земель та враховуватиме всі екологічні компоненти.

Комплексний підхід передбачає участь у плануванні державних, регіональних, місцевих органів влади для уточнення проблем, узагальнення досвіду, урахування пропозицій щодо управління земельними ресурсами та має базуватися на базі комплексного аналізу кадастрових даних.

Розвиток людських ресурсів сприятиме раціональному використанню земель на принципах сталого розвитку, стимулюватиме місцеві ініціативи щодо раціонального використання земельних ресурсів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?