Курсова робота «Калькулювання собівартості продукції», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 03.04.2012 19:47 · від Pavlo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 4 Розділ 1. Теоретична частина. 5 Нормативний метод обліку і калькулювання витрат та аналіз відхилень.5 1.1. Сутність, завдання і розвиток нормативного методу обліку витрат.5 1.2. Порядок встановлення та зміни норм і складання планової (нормативної) калькуляції.8 1.3. Аналіз відхилень фактичних витрат від нормативних.14 Розділ 2. Розрахункова частина.23 Вихідні дані для виконання розрахункової частини.23 Виконання розрахункової частини.26 Висновок.43 Список використаної літератури.44

Висновок

При виконанні курсової роботи з дисципліни «Управлінський облік» здобуто теоретичні навики обчислення собівартості, складання калькуляції та аналіз відхилень нормативним методом. Використання нормативного методу широко використовується на підприємствах, його перевагою є простота і зрозумілість для керівників, що дає можливість порівняти фактичні результати з запланованими, обчислити відхилення, оцінити кожен показник, прийняти управлінське рішення. Цей метод можна використовувати в різних сферах діяльності підприємства, проте його ефективність є дієва в поточній діяльності підприємства і не для великих кількостей операцій, які ускладнюють обчислення та спотворюють результат.

У процесі виконання розрахункової частини в завданні було наведено список витрат понесених підприємством за звітний період. Першим завданням було групування витрат згідно ПсБО 16 «Витрати» за економічними елементами та статтями калькуляції. Наступним завданням було складання калькуляції собівартості одиниці продукції за системою повних та змінних витрат. За системою повних витрат включаються такі статті: прямі матеріальні витрати (за винятком зворотних відходів), прямі витрати на оплату праці, відрахування у фонди соціального страхування та загальновиробничі витрати (постійні і змінні). Відмінність системи змінних витрат у тому, що не враховуються змінні загальновиробничі витрати. Отримавши інформацію в завданні про значення операційного планового прибутку в роботі обчислено значення доходу собівартості за системами повних і змінних витрат, операційних витрат, згідно чого фінансові результати за двома система рівні. Визначено точки беззбитковості в грошових одиницях та натуральних, які показують підприємству скільки треба виробляти і реалізовувати, щоб не отримати збиток. В завданні також відображено вплив збільшення обсягу реалізації 15% та зниження ціни придбання сировини і матеріалів на 18% на фінансовий результат підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення