Реферат «Дії населення під час стихійних лих і аварій», 2008 рік

З предмету БЖД · додано 31.03.2012 14:19 · від Ярослава · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика стихійних лих і аварій 2. Правила поведінки та дії населення при деяких видах стихійного лиха 3. Дії під час аварій Висновок Використана література

Висновок

Отже, стихійне лихо - це явище природи, яке, створює катастрофічну обстановку, порушує нормальну діяльність населення, руйнує будівлі, споруди, загрожує життю і призводить до загибелі людей, тварин, знищення матеріальних цінностей.

Є такі види стихійного лиха: масові лісові пожежі, землетруси, повені, катастрофічні затоплення, снігові заноси, селеві потоки, лавини та урагани.

Стихійне лихо або виробничі аварії, які призводягь до загибелі людей, називаються катастрофами.

Аварія – надзвичайна подія техногенного характеру, яка створює на об’єкті чи території загрозу для життя і здоров’я людей і призводить до руйнування будинків, споруд, устаткування і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди навколишньому середовищу.

Аварії: вихід з ладу технічних споруд, гребель, промислових споруд,

шахт, технологічних установок, вибухи, зіткнення поїздів, кораблів, отруєння

води.

Кожне стихійне лихо має свою фізичну сутність, свої, тільки йому властиві причини виникнення, силу руху, характер і стадії розвитку, свої особливості впливу на навколишнє середовище. Незважаючи на різницю, вони мають загальні риси — великий розмах, значний вплив на навколишнє середовище, сильний психологічний вплив на людину та ін.

Знання причин виникнення і характеру стихійного лиха дозволить населенню заздалегідь прийняти всі можливі заходи, щоб не допустити або зменшити руйнівну силу лиха, більш конкретно провести заходи щодо ліквідації наслідків, визначити правила поведінки населення в тій чи іншій ситуації.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?